Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnák összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák összejönni egy lánnyal, ha nem tudok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Igen a kérdés kissé furcsa. De!

Van egy lány, akivel ugyanabba a fősuliba jártunk. A héten akartam elhívni valahova és már terveztem is, amikor most olvastam, hogy újabb szigorítások miatt a felsőoktatásnak is vége, így online lesz az egész. Én viszont 60km-re lakom a lánytól, hiszen ő ott lakik, ahol a suli van. Nagyon szép lányról van szó, emiatt félek attól is, hogy le fog valaki csapni rá, aki ugyanabban a városban lakik. Mit lehetne ilyenkor tenni?



2020. nov. 9. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a suliba be tudtál járni, akkor vele is tudsz találkozni!
2020. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon nem lehetsz oda érte, ha neked 60 km-t nem ér meg. Ő sem fog odarepülni hozzád a semmire.
2020. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy nem tudok elmenni érte, hanem az, hogy nincs hova és annyira nem ismerjük egymást, hogy elmenjek hozzá vagy én hívjam meg.

Azért nincs hova, mert ma reggel újabb szigorítások léptek életbe, ami miatt szinte minden étterem, kávézó kiesik.

2020. nov. 9. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a suliba lehet talizni.Ha nagyon akarnád megtudnád oldani.
2020. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor vedd fel vele a kapcsolatot telefonon vagy neten. Annyi lehetőség van már manapság. Először csapd neki ott a szelet, aztán hátha már ketten jobban jönnek az ötletek, hol lehetne találkozni. Vegyetek kávét elvitelre és üljetek le kint, vagy vidd el valahova úgy hogy bekészítetek enni, inni valót. Habár nem tudom nálatok milyen az idő.

Először derítsd ki, vevő-e rád a lány, mielőtt agyon agyalod magad.

2020. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hívd el kirándulni a hétvégen, ha jó idő lesz, az még hálistennek nem tilos. Jó program a szabad levegőn, lehet beszélgetni, mászkálni, piknikezni. Én adnám :D

24L

2020. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán érdeklődj, hogy te bejössz-e neki, mivel egyenlőre csak 30 napig lesz ez a szigorítás. Kirándulni meg tudtok a szabadban. :)
2020. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!