Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mielőtt összejönnénk, találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt összejönnénk, találkozni, beszélni akar az évek óta nem látott szerelmével - mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk, és mondta, hogy mielőtt komolyra fordulna, találkozni akar a volt szerelmével, "LE KELL ZÁRNIA" - nem tudom mi volt köztük (barátai szerint mindketten maguknak való típusok voltak).

Középsuli végén hirtelen elköltözött a csaj külföldre a szüleivel... eltelt 8 év, azóta nem találkoztak.


Szóval ki akar menni hozzá külföldre, találkozni, beszélni vele. Nekem azért mondta el, mert szerinte ha komoly kapcsolatot akarunk így korrekt, hogy nem a hátam mögött intézi.


Ti hogy látjátok a dolgot?

-Lezáratlan kapcsolat, képtelen tovább lépni?

-Vagy lehet valamiféle elintézetlen ügyük, stb. amit tényleg le akar zárni?

Ő 28, én 24


2019. jún. 15. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 év nem is látta nőt, de még őt szereti, ezért kimegy, hogy egyszer utoljára még megkérdezze, "nem-e lehetne-e..." Ő nyilván kiröhögi majd. Erre a férfi megrázza magát, elfelejti a nőt, és teljes szívvel téged szeret, boldogan éltek, míg meg nem haltok. Ez mennyire valószínű szerinted?
2019. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez a pasi még most teljesen oda van ezért a csajért. Ez így ebben a formában ráadásul elég beteges is.

Még egyszer megpróbálja a csajnál. Hátha. Ha nem, visszamegy hozzád. Ló helyett a szamár is.

2019. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

8 év?az igen. én mindenkit hanyagolok,akinél bármilyen jelét látom, hogy nincs túl az exén.

ezek után őt egyértelműen hagynám.

2019. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es nekem is ez ugrott be. Nincs ló jó a szamár is esete. Ha őneki nem fog kelleni, akkor te ott leszel pótléknak.

Nagy hülye lennél, ha belemennél ebbe. Ha össze is jönnétek, ő mindig a külföldi lányra fog gondolni még szex közben is.

2019. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Ló helyett a szamár is." - Kinőttem a tündérmesékből :) Mindenki szamárral van együtt és lovakról fantáziál (és jobb esetben csak fantáziál) - ilyen a világ.


Alapvetően én sem erőltetném, de az előző pasim a szomszéd lányhoz járt, amíg én dolgoztam... már egy pár hónapja mindenki rajtam röhögött, mire megtudtam.


Ez a srác jól menő vállalkozó (ne értsétek félre, nem pénzre hajtó típus vagyok), viszont szeretne családot, gyerekeket... és sajnos akikkel ismerkedtem, 35-40 alatt egyik sem akart megállapodni.


Azt úgy elfogadom, hogy találkozni akar vele, csak azt nem értem, mit vár a dologtól?

-Nyilván a csaj ennyi idő alatt megváltozott, szembesül vele, megnyugszik... így lezárásra több esély van, minthogy a srác külföldön marad és együtt élnek a csajjal, mint egy boldog család.


Mégis mi más reális dolog sülne ki ebből?

2019. jún. 15. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"ne értsétek félre, nem pénzre hajtó típus vagyok"

A szerelemben nem hiszel, a ferfinek van penze es hajlando veled szaporodni. Mivel neked mas az ertekrended, ezert azt mondom csapj a lovak koze! Jo kis befektetes ez a srac, ne ereszd!

2019. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért csak most jut eszébe,hogy kimenjen a csajhoz?Ezek szerint végig a 8 év alatt tartottâk a kapcsolatot?

Én ezt annyira nem értem,miért nem tavaly,vagy 2 évvel ezelőtt.És ha lezárja,akkor utána az tényleges lezárás lesz minden szinten?


Amùgy,ha elmond valaki valamit az ember elkezd gyanakodni.Ha nem mesél valamirők(akár erről),majd később mégis kiderül,akkor hazuggá,nem őszintévé,és a további gyanakvásra ad okot a másiknak.Szóval akár hogyan is legyen,megosztott veled valamit,próbálj meg bízni abban,hogy ez így igaz,aztán ha visszajön és akarja foolylytatni az rendben van,ha nem,akkor az is rendben van.Valami ilyesmi hozzáállásal.

2019. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!