Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le sokan ha azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le sokan ha azzal csajozok társkeresőkön, hogy kiírom kanadai és ausztrál kettős állampolgár?

Figyelt kérdés

Magyarról lemondtam mert hármas állampolgár nem fér bele, de egy kisebb cégem miatt tartózkodási engedélyem van az országban.

Nézzétek el ha kicsit furán írok.

48F vagyok.

Igazából elég jó sikerem van ezeken az oldalakon, pedig csak ennyit írtam ki.Egész hosszú leveleket kapok nőktől,lányoktól hogy mennyire jól nézek ki és mit csinálnának velem, csak a regisztrációs lap alapján.

Igazából van kinn egy ausztrál és egy kanadai képem, ahol a házamban vagyok.Egyik Gold Coast-on van parthoz közel, másik Montrealban.

De sok lány sajnos nem ilyen leveleket ír.

HANEM!

Azt írják hogy merészelek ilyen szöveggel csajozni, kutyafüle sem fog nekem írni,pedig elég sokan írnak.

Sok lány miért sértődik meg ha az adatlapomat látja pedig nem is írtam neki?

Vagy azért sértődnek meg mert nem írtam nekik?


2020. nov. 10. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

majdnem stroke-ot kaptam, mire el tudtam olvasni...

miért nem azokkal a lányokkal kezdesz valamit, akik azokat a hosszú leveleket írják neked?

2020. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagy kanadai-ausztrál kettős állampolgár, ez semmit nem mond el arról, milyen ember vagy. Viszont azt nehezemre esik elhinni, hogy csak ezért rád írnak nők. Nem lehet inkább, hogy próbálkoztál náluk és ők a válaszukban fejtették ki, hogy felszínes vagy ha azt hiszed, ez érték?
2020. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Na muta azt az adatlapot 😁
2020. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem nyerő ausztál állampolgársággal csajozni mert a lányok félnek a pókoktól, ausztráliában meg akkorára nőnek a pókok hogy saját életcsíkjuk van
2020. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak pókok vannak.

Ahol a házam van ha külvárosba megyek, ott a krokodilok is feltűnnek néha, meg akkora kígyók hogy az emberben az élet inkább nyaralni megy, ha meglátja.

2020. nov. 10. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem fér bele a hármas állampolgárság. Egyik ország sem tiltja a többes állampolgárságot ezek közül.
2020. nov. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az allampolgarsag erdekes, hanem hogy hol elsz. Ha csak ritkan vagy itthon, pl nem adja fel az allasat, es tavkapcsolatot sem akar. Az allampolgarsag kiirasa csak ugy olyan proliskodas.
2020. nov. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ausztrália nem menő, nem csak kígyó meg pók, de a rovarok, a molyok és egy rakás gyilkos csúszómászó, óriásdenevér meg minden.


Brr, a hideg is kiráz.


Kanada klassz, pár kigyó és tornádó meg szarvas és maci, és jó sok hó, ott én is élnék.


48 vagy, lányokat keresel? Biztos azért tuskóak, inkább nőket hajkurássz.

2020. nov. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!