Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nehéz a bejutás északi szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz a bejutás északi szomszédunkhoz. Ha feleségul jon hozzám egy szlovák asszony, akkor én is szlovák állampolgárságot nyerve, egyszerubben beléphetek-e Szlovákia teruletére? /a házasság amugy is aktuális. /

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyar allampolgar vagy, akkor amint megnyitjak a hatarokat, mehetsz oda lakni. Jarvany ideje alatt meg, tök mindegy. Hazasodni ugyse tudtok, allampolgar meg azonnal vegkepp nem leszel.
2020. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy elveszel egy szlovák nőt, nem leszel szlovák állampolgár.
2020. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd ki a koronavírus-hisztéria végét, azután ha még meglesz az EU akkor simán mehetsz. Ha szétesik akkor nem tudom mi lesz.
2020. ápr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy a szlovákoknál nem megengedett a kettős állampolgárság?
2020. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsonak. Házasságra nem vonatkozik ha jol hallottam. Amugy most egyutt vagyunk,még 60 napot legálisan itt lehetek szlovákba.A határzár elotti este mentem át gyorsan, csak én már az egész EU szétesésére tippelek.Probálok elore gondolkodni
2020. ápr. 8. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!