Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez lesz az itteni 30-40 es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lesz az itteni 30-40 es korú incel férfiakkal is (húszon éveseket direkt nem írtam, azok még jó eséllyel párt is találhatnak)?

Figyelt kérdés
Bár kérdés, hogy mennyire incel a kérdésben szereplú úr, mert szerintem semennyire (inkább az életképtelen az incel, aki semmit sem csinál, se nem csajozik, se nem dolgozik rendesen, hanem csak él mint egy nagy here pl az anyja nyakán még 30 évesen is). Szóval vidék, kisváros, Kelet-Magyarország. Főleg itt felújított kádár kockák vannak. Van itt egy úr, kb 58 vagy 60 éves (de pár évet letagadhat, mert sportos, és nem alkoholista mint a legtöbb 60 környéki ember), volt régen 4 évig felesége, de elvált tőle mert nem bírta a munkamániáját. Gyerekük nem lett. Aztóta egyedül él, de amit művel, az jeles, bár lehet már sok is. Festő, heti hat napont jár reggel 6 tól este 7-8 ig festeni a kisvárosban, vagy a környező településekre. Nem annyira jó munkát végez, túlszaturálja a színeket, kissé romás színkavalkádot hoz mindig, de mivel nincs konkurencia, szinte mindenkinek ő fest itt és a környéken. Télen kicsit pang a dolog, de akkor is az van, hogy 6 kor már kijön és dolgozik a hát körül a kertben, vagy újítja a házát. Már kacsalábon forgó háza van, mindent megcsináltatott rajta. Van 3 autója is. Télen -10 fokban is kijön mint mondtam és dolgozik kint, este 11 kor még kint a műhelyében szalagfűrészel vagy fát vág. Szinte soha sem alszik, napközbven sohasem pihen, kint van 40 fokban és -10 fokban is ha éppen nem fest. Ilyenek lesznek az itteni magányosok is majd? Mert ez nagyon nem incelség, hanem szerintem ez a munkamánia, ami sokáig élteti az embert.
2020. nov. 11. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ennek az égvilágon semmi köze az incelséghez... Leírtad egy egyedülálló ember életét dióhéjban, akinek ráadásul volt már több felesége. Az incel szót meg nem az életképtelen mamahoteles tagokra használják. Szóval nem annyira értem ezt a kérdést :D
2020. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És? kb minden 2. ember leírhatná, hogy teszem fel a nagyfaterja dolgos igazi karakán férfi volt...
2020. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor mire?
2020. nov. 11. 07:22
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem ez lesz. A legtöbb 35 körül öngyilkos lesz.
2020. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Keves ongyilkost ismerek
2020. nov. 11. 07:42
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

#5 valójában senki sem ismer egy öngyilkost sem.


Max ismerT.

2020. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%

Ugyanaz lesz velük, mint a kiöregedett party-cicákból, akik hirtelen már nem kellenek a kutyának sem, akinek meg mégis, azzal ők nem kezdenének semmi szín alatt.


Maradnak egyedül továbbra is.

2020. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ez a mesélő stílusod. Te vagy az a troll, aki ilyen hosszú sztorikat szokott kitalálni.
2020. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem mindenkiből lesz ilyen. A legtöbb incel, akit ismerek, még munkában is motiválatlan... sőt kb. mindenben, a filmnézést és a gépezést kivéve. Nem hiszem, hogy annyian lennének később élmunkás munkaholisták.
2020. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Komoky kerdes volt
2020. nov. 11. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!