Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 és 50 év közötti szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 és 50 év közötti szingli nők! Kelletek-e még a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 20:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, sorban állnak értem.
Komoly kapcsolatra már nem, alkalmira még igen.
Bottal se nyúlnának már hozzám.
25 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Bár nem vagyok még ennyi idős, de szerintem csak azon múlik, hogy mennyire tartja karban magát az ember. A sport alap, meg az igényes öltözködés és ápoltság. Van példa nagyon sok dögös 40-es, 50-es nőre. Nem szabad elhagynia magát az embernek és akkor tuti megfordulnak utána a pasik.
2020. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Nincs sor, de mindig van komoly érdeklődő, Sajnos, hasonló gondolkodású mint én, nemigen.
2020. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Nekem csaka fiatal, feszes testű maximum 30 éves lányok, nők jönnek be.Ilyenekkel találkozok.

Amikor már 40 fölött a nőnek lóg a tejes zacskója, néha fel kell hajtogatni, narancsbőrös az egész teste, olyan karja van de zsírból, mint egy bodybuildernek( konyháserzsi integetős kar),savanyú a luk, sokszor gombás, már hullik a haja, éjszaka már nem jól működnek a záróizmai, fingik és néha pár csepp pisi is van a lepedőn...

na ilyen nők kinek kellenek, max répapartira, kis digidugi azt lehet tovább állni.

2020. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
ebben a korban már nem csak az számít egy nőnél vonzónak, hogy fitt marad-e hanem hogy van-e egzisztenciája, tapasztalata, van-e "sármja" mint egy férfinál. Mennyire sikeres és magabiztos. Mindezek így együtt nagyon vonzóak tudnak lenni minden korú férfi szemében, akár egy fiatalabb csajjal szemben is, akinek eleve nem lehet meg ennyi tapasztalata, nem lehet meg ez a fajta kisugárzása. Van egy bizonyos férfiréteg, aki bármennyi idős is, mindig tininek hiszi magát és csak a farka után megy és fiatalok után kajtat, de azok olyanok, hogy egy ilyen nőnek nem kellenének, tehát azt mondhatni, nem vesztett vele semmit...
2020. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
mégis mire kellenének?? :D
2020. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez igen #3. 🤣 Megfogalnaztal minden szart, ami egy idős! nőre jellemző. De a 70 év feletti anyukám sem tudja hozni eme szép példáidat, nem hogy egy 40-50-es fiatal(abb) nő. 😊

De gratulálok! Mindent bekeadtal, és ez értékekendő! 😊😊

2020. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, milyen 40-es, 50-es nőről van szó. A 40-es, lelakott nagymamák nyilván nem vonzóak a férfiak számára, de azok a 40-esek, akik biztos egzisztenciával, igényes megjelenéssel rendelkeznek, igenes kapósabbak, mint a fiatal libák.

Van egy 40-es jogásznő ismerősöm, a legjobb csaj a környezetemben. Intelligens, csinos, szép környezetben él, mozog, folyamatosan képzi magát. Sokkal többet tud nyújtani, mint a 20 éves, céltalan kislányok.

2020. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
#3 Hűha, micsoda tapasztalataid vannak! :) Nem irigylem a szexuális életed.
2020. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Én nem vagyok ennyi idős, de vannak ilyen korú ismerőseim. Sok mindentől függ, kire mennyien hajtanak. Függ pl. attól, hogy mennyire igényes, mennyire tartja magát karban, mennyire hagyta el magát az öregedés első jelei után / gyerekszületés után, mennyire öltözködik ízlésesen és nem öregesen, milyen a haja stb. Meg pl. aki nagyon konzervatívan vallásos, az nyilván kisebb merítésből tud válogatni.
2020. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Sorban állnak. Rengeteg ajánlatot kapok! Bármennyire nem vagyok már tökéletes...
2020. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!