Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy férfi, akivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, akivel csak nézegetjük egymást. Egy helyen dolgozunk nagyjából de nem vagyunk kollégák. Nem tudom elképzelni, hogy legyen köztünk vmi, annyira mások vagyunk. De ahogyan rám néz attól meghalok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Van, hogy messzebb van és úgy felém - felém nézeget, aztán sokáig semmi. Néha közel jön el mellettem úgy néz, melyen a szemembe, hogy elolvadok.Ritka

án köszönünk egymásnak ha van rá mód. Néha viszont nem is néz felém.

De próbálom nem a tudtára adni, hogy érdekel. Mert én nagyon zárkózott és kissé szociális fóbias vagyok, sok helyzetben leblokkolok, így tudom béna lennék ha hozzám is szólna.

Ráadásul ő annyira különböző tőlem. Kicsit idősebb is, és roma származású ha jól látom, így biztos van családja meg ilyenek. Bár ez nem tuti, csak én annak látom. Meg ő olyan nyitott a kollégáival amennyire én látom. Ég és föld vagyunk.

Igazából néha úgy érzem, hogy csak beképzelem, hogy akár vonzodhat is hozzám.


2020. nov. 11. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
cigó? fújj. Na mindegy, am felejtsd el, amelyik pasi nem próbálkozik, az vagy családos vagy balek (esetleg meleg)
2020. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek.


Vagy nem tetszik neki a nő.

Az nem jutott eszedbe?

2020. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert valaki nem hófehérke az cigó mi?? itt dugták a törökök 500 évig a magyar sunákat..
2020. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a civilizacio keretei nem engedik, hogy utanajarjunk a vonzalmainknak, pedig ha kolcsonos, sokkal jobb lenne megelni, meg ha rovid eletu lesz is.

Vagy vagyakozol, es izgalmat visz a mindennapokba, de csak sovargas.

Ha mernel lepni, elutasitas is lehetne, csak szex is, de nagy kar, hogy nincs mod kozel kerulni hozza es megtudni, o hogy van.

Azert gyakran ezek mogott a be nem teljesedo dolgok mogott kusza vonzalmak vannak. De ferfiak sem ugranak ra egy nore. Van, aki nem lep felre, vagy nem olyannal, aki veszelyesen artatlan. Es minel zarkozottabb a no, a legtokosebb ferfi is annal jobban tart az elutasitastol. Inkabb nem lep.

Ha nem birod igy, hamarabb tullepnel rajta megis, ha valakin keresztul megkerdezned, van-e parja, vagy bejelolned facebookon.

Jobb tanacs sajnos nincs.

2020. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha szereted a cigányok füstös szagát...
2020. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es tetszik amit írtál. Hogy érted, hogy veszélyesen ártatlan"?
2020. nov. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!