Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha egy férfi a szexet csak kapcsolatban tudja elképzelni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy előző hétvégén lett volna lehetőségem szexkapcsolatra egy nagyon csinos ismerősömmel, de ő csak szexet tudna velem elképzelni, semmi többet. Miután tisztáztuk, hogy ő csak ennyit akar tőlem, én elutasítottam, mivel többet éreztem iránta.

Attól tartok, ez nagyon kínos rám nézve egy olyan korszakban, amikor szinte minden a szexről szól és hogy nem használtam ki egy gyönyörű nő szándékait. Nem vagyok rá képes, hogy kölcsönös érzelmek nélkük keféljek bárkivel és ezt nagyon cikinek érzem a külvilág és a nálam próbálkozó nő felé is, mert így azt gondolja rólam, hogy egy töketlen, férfiatlan szűz senki vagyok.


2020. jan. 27. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Én pont ilyen férfit keresek. Csak az a baj, hogy nem tudom elhinni, amit írsz. 28/N
2020. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Már ha ez nem valami kamu kérdés.. Az én szememben ez nem gáz, hanem ez a normális. Egyébként a legtöbb férfiismerősöm nem is ilyen, hogy minden adandó alkalommal megmártogatja a farkát a felkínálkozó lyukban. Csak hát ők nem itt lógnak egész nap.
2020. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Inkább becsülendő volna, ha ismernék ilyen férfit. Sajnos egy olyat sem tudnék mondani, aki kihagyna egy ilyen lehetőséget.
2020. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 Sajnálom, ha így gondolod. Kapcsolatot szerettem volna vele, ő csak szexet akart tőlem. Nekem többet jelentett volna annál, minthogy néha együtt legyünk. Nem akar komolyat senkitől, sajnos tőlem sem, ezek szerint nem ütöm meg nála a szintet.
2020. jan. 27. 21:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat, tudom fura pasi vagyok, de en eddig csak olyannal voltam akitol nem csak szexet akartam. Lett is egy 2 eves es egy e eves kapcsolatom. Most se hajkuraszom a csajokat reszegen a bulikba, majd csak eljon az akinek a szex nem csak a puszta biologiarol szol... 26f
2020. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok, kihagytam a valaszt h szerintem nem gaz :)
2020. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is becsülendő, csak számomra is nehég ezt elhinni, mivel engem eddig csak olyanokkal hozott össze az élet, akiknek a szex lett volna a legfontosabb, kapcsolat eszébe sem jutott volna egyikőjüknek sem.


Szóval nem, nem gáz, kedves kérdező. :)


23/L

2020. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne a követendő! Nekem eddig szinte csak ilyen kapcsolatom volt ahol a ffi nem volt képes csak úgy szexelni....érzelmek nélkül.

Nőként se volt még soha szexkapcsolatom, hidd el rám is furan néznek de nem érdekel.

2020. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak több ilyen normális ember létezne. Nem akarsz átadni esetleg egy kis emberi vonást a többi patkányféregnek is, hogy ne csak minden tizedik férfi legyen valamire is méltó?
2020. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Nekem is lett volna hasonló lehetőség amivel nem éltem hasonló okok miatt. Miért lenne gáz... ? Nem, nem az.


1.: Azt mondod pont ilyet keresel. De ha valaki ezt állítja magáról, nem hiszed el. Nos, akkor... hogyan szeretnél ilyet találni? :) A legtöbben valóban nem a kérdezőhöz hasonlóan gondolkodnak, de igen is vannak ilyenek is. Csak nem sokan, de ettől még vannak. Ezért van az, hogy sok ilyen fiúval nem találkoztatok, mert - nyilván és sajnos vagy nem sajnos - nem ez dominál. Viszont általánosítani itt sem ajánlott (ahogyan lányoknál sem). Még ha nehezen is hihető el valami.



25/f

2020. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!