Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek olyan nővel, akinek volt egy zűrös életszakasza?

Figyelt kérdés

26 éves


23 évesen ért véget a 7 éves kapcsolata


Utána belevette magát az egy éjszakás kalandokba (6-7 db)

Néhányszor részegen vezetett

Volt, hogy a barátnőkével külföldi utazáson volt és egy neten megismert idegennel volt egy éjszakás kalandja aki akár el is rabolhatta volna, mert beült a kocsijába

A szakítás után kis ideig antidepresszánst kellett szednie és volt egy alkalom, hogy ki akart ugrani egy rokonánál az erkélyről



Ez egy 2-2,5 éves időintervallumot ölel fel.


Előtte, utána normális életet élt/él. Soha nem próbált ki egyetlen drogot sem. Most már nem csinál semmit azok közül amit a zűrös időszakban.



2020. nov. 12. 21:54
A kérdező szavazást indított:
Kizárt, hogy összejöjjek ilyen múltú személlyel
Ha tényleg lezárta a múltat, akkor nem zavarna
Barátok lehetnénk, de nem járnék vele
Nem érdekel a múlt, adnék neki esélyt mindenképp ha bejön
53 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%

"megismert idegennel volt egy éjszakás kalandja aki akár el is rabolhatta volna, mert beült a kocsijába"

- az, hogy mi történhetett volna nem kellene beleírni, próbálj meg tárgyszerű maradni és nem szörnyszülöttként bemutatni a nőt. Mi bajod vele?



Am szinte biztos nem ez a nő biztos nő írta a kérdést... Ezeknek a kérdéseknek mi értelme?

2020. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Én ilyen miatt nem ítélkezem.


Az én életem is zűrös volt és sok rossz dolog történt velem. Sokszor akartam, hogy vége legyen. Senkit nem ítélnék azért el, mert volt mélyen.


Az egy éjszakás kaland pedig nem számít egyáltalán. Ő nem lesz ettől kevesebb, vagy kevésbé szerethető. Nem is értem igazából, hogy miért kell miatta ítélkezni. Ha megismersz egy lányt akivel az élet lehet szép és a világ lehet elviselhető akkor kevésbé fogod szeretni, mert volt pár éve olyan szexben része ami kaland volt? (Nyilván nem.)


Aki pedig az erkölccsel és hasonlókkal jön az jórészt inkább csak irigység. Persze tudom, hogy divat megítélni és hogy jaj milyen feslett nők és lehet, hogy van akinek ez nem fér bele az értékrendjébe, de abban 100%-ig biztos vagyok, hogy az ítélkezőknek semmi gondja nem lenne, ha az ő ágyában is landolt volna már pár nő kalandra.


F

2020. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Ebben aztán semmi para vagy zűrös nincs.
2020. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2020. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%
Könyörgöm, ki az akinek soha a bidos életben nem volt zűrös időszaka?
2020. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%

"Most már nem csinál semmit"

Szóval, 26 éves csaj, aki 23-tól 2-2,5 évig csinálta ezeket, azt állítja, hogy itt a vége? Nem hiszem el neki. Fél éve fejezte be a ringló életet és elvárná, hogy komolyan tervezzek vele? Majd ha már 5 éve tiszta, akkor igen.

2020. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Jaja mindenkinek van takargatnivalója, de az a fontos, hogy képes az ember változni.
2020. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

hosszú kapcsolata volt

pár egyéjszakás

egy külföldi k**úrás

gyógyszert szedett

-----------> idáig ez nagyon sok nőre illik.


az öngyilkosság része az nem igazán tetszene, de azért nem utasítanám el

2020. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

De ki az a hülye aki mint egy óvodás beszámol minden kettyintésérő, csókról, kiborulásáról?

Ne csináld, senkinek sem ajánlom, mert elég gyakori mikor majd egy veszekedéskor hozzádvágják, ellened fordítják, hogy nagyobbat rugjanak beléd. Az eszeteket használjátok.

Sokan azt feltételezik, ha elmondják a titkaikat, majd jobban értékelik, megértik őket ez egy téves gondolat, nagyon ritkán működik. Soha semmilyen előnyöd nem fog belőle származni, hogy kiteregeted a szennyest.

2020. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Jó, igazából kiírhattam volna egyes szám egyes személyben is. Én vagyok az, aki ezeket elkövette.
2020. nov. 12. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!