Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek olyan nővel, akinek volt egy zűrös életszakasza?

Figyelt kérdés

26 éves


23 évesen ért véget a 7 éves kapcsolata


Utána belevette magát az egy éjszakás kalandokba (6-7 db)

Néhányszor részegen vezetett

Volt, hogy a barátnőkével külföldi utazáson volt és egy neten megismert idegennel volt egy éjszakás kalandja aki akár el is rabolhatta volna, mert beült a kocsijába

A szakítás után kis ideig antidepresszánst kellett szednie és volt egy alkalom, hogy ki akart ugrani egy rokonánál az erkélyről



Ez egy 2-2,5 éves időintervallumot ölel fel.


Előtte, utána normális életet élt/él. Soha nem próbált ki egyetlen drogot sem. Most már nem csinál semmit azok közül amit a zűrös időszakban.



2020. nov. 12. 21:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több egyéjszakás kalandom, meg volt hosszú kapcsolatom is. Minek ítélkezzek? Az érdekel most milyen értékrendje van.
2020. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Összejönnék vele.
2020. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces ez az oldal. Folyamatosan megy egyik oldalról a szöveg, hogy a férfiaknak milyen nagyok az igényeik. A másik oldalról meg az, hogy legyen már nekik valami igényük, ne legyen csak elég a lyuk.

Na, ehhez képest, aki nem nyitott egy szabálytalankodó, másokat veszélyeztető, érzelmileg instabil nőre, az le lett pontozva. Tehát, itt már az nagy igény, hogy valaki legyen nagyjából rendben? Akinek meg nincs semmi problémája az egésszel és csak lyukra hajt, az meg felpontozást kapott.

2020. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

"szabálytalankodó, másokat veszélyeztető, érzelmileg instabil nőre"


Csak azt felejtetted el, hogy már NEM VAGYOK ilyen. Semmilyen szinten. Normális életet élek, nem vezetek részegen. Sőt, már szinte alkoholt is évi 2-3 alkalommal iszom csak.


A kérdés az volt, hogy ilyen múltú nővel összejönnének-e.

2020. nov. 15. 18:30
 25/35 anonim ***** válasza:

"Csak azt felejtetted el, hogy már NEM VAGYOK ilyen. Semmilyen szinten. Normális életet élek, nem vezetek részegen. Sőt, már szinte alkoholt is évi 2-3 alkalommal iszom csak."


Leírtam, hogy mi a tapasztalatom a "már nem vagyok ilyen" nőkkel. Ignorálva lett.

A múltad 18 éves korod felett történt, tehát felnőttként.

Azóta gondolom nem kerültél hasonló szakítós helyzetbe, szóval még arról sem tudsz nyilatkozni, hogy tényleg megváltoztál e.

És még fel is háborodsz, szóval még mindig tiniszinten mozogsz.

Nem, továbbra sem elég nekem, hogy csak lyuk legyen egy nő.

2020. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Nem az volt, hogy fél éve tértél észhez? Honnan tudod, hogy évi 2-3 szor iszol csak?

Azt javaslom, hogy ismerkedési szakaszban ezeket mondd el. Akinek nem fér bele, az akár évek múltán is otthagyhat a múltad meg a sunnyogás miatt, akinek meg elmondod és elfogad, az meg csak büszke lesz rá, hogyha tartod magad a továbbiakban is.

2020. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
A zűrös időszakomban csak a részeg vezetés volt. Akkor is kb ennyiszer ittam összesen. Alkohol problémáim sosem voltak.
2020. nov. 15. 19:34
 28/35 anonim ***** válasza:
91%

Meg összevissza kefélés és öngyilkossági kísérlet, meg gyógyszerek és fél éve változtál meg.

Ahogy mondtam, mondd el. Én konkrétan meg alkesz voltam/vagyok és nem csak évi 2-3szor ittam, hanem heti annyiszor hánytam. Aztán letettem, nem akarom többet azt az életet, mert rohadtmód nyomorult. Aki eddig meghallgatott, az meg van nyugodva, hogy többet nem lesz ilyen és örül most is velem. Akinek meg ez probléma lett volna, az meg a múltban ragadt volna, de még csak nem is a sajátjában, ami legalább annyira nyomorúságos, mint alkesznek lenni.


Korrekt legyél és legyen kitartásod, akkor annyira rossz nem lehet. Én is révbe értem végül.

2020. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 15. 20:15
 30/35 anonim ***** válasza:

Szóval, aki elfogad és istenít, annak köszönöd, aki meg nem esik tőled hasra, annak nem köszönöd.

Sokkal érettebb lettél az elmúlt fél évben. Ja, nem.

2020. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!