Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek olyan nővel, akinek volt egy zűrös életszakasza?

Figyelt kérdés

26 éves


23 évesen ért véget a 7 éves kapcsolata


Utána belevette magát az egy éjszakás kalandokba (6-7 db)

Néhányszor részegen vezetett

Volt, hogy a barátnőkével külföldi utazáson volt és egy neten megismert idegennel volt egy éjszakás kalandja aki akár el is rabolhatta volna, mert beült a kocsijába

A szakítás után kis ideig antidepresszánst kellett szednie és volt egy alkalom, hogy ki akart ugrani egy rokonánál az erkélyről



Ez egy 2-2,5 éves időintervallumot ölel fel.


Előtte, utána normális életet élt/él. Soha nem próbált ki egyetlen drogot sem. Most már nem csinál semmit azok közül amit a zűrös időszakban.



2020. nov. 12. 21:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy zűrös 2-3 évem, bár másokat sosem veszélyeztettem. Aztán megismertem a páromat és ő ezt úgy reagálta le, hogy "legalább kiélted magad". Ennyivel elintéztük, marhára nem érdekelte a múltam, az érdekelte, hogy ki vagyok most. Ez a mai napig így van, ma már a férjem.

Szerintem nem kell ezzel direktben az elején szembesíteni valakit felsorolásszerűen, lehet szépen lassan adagolni ezt és úgy is érezni fogod a reakciójából, hogy hogy bírja. Én úgy gondolom, az igazi el fog fogadni a hibáiddal együt is.

2020. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
53%
Ne ezzel kezdd az ismerkedést. Majd ha már komoly a kapcsolat, ráérsz ezekről beszélni. Egyébként a legtöbb férfi fiatalon sokkal zűrösebben élt.
2020. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
46%
Legyen vékony. Ha bevállalós, annak van előnye, ha ez olyan mértékben nyílvánul meg, hogy félrelép, az már probléma. És igen, az egyéjszakás kalandok nem elfogadottak és kerülni kéne. Most a kérdés, hogy hol találok egy normális kapcsolatot, bár kapcsoltaban vagyok, egy nővel, akinek voltak zűrös szakaszai, az én gondom, hogy alig találkozunk és mint barátnő nincs itt. Eltartanék egy nőt. A Redlife-ot csekkoltam, lejárt hírdetések vannak és a puncs és társaiban nem bízom. A társkereső honlapok elviszik a pénzem és nem nyújtanak semmit, ezért kérdem, hogy hol?
2020. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
33. Ezt biztos ide akartad?
2020. nov. 15. 22:26
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

Én a kort nézem, és ebből "minuszolom" a zűrös életszakaszt. Ez alapján nem jönnék Vele össze.

Viszont azt se tudod,hogy a kapcsolata alatt milyen volt....

2020. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!