Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki, aki az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki az interneten ismerkedett meg valakivel, aki külföldi, és párkapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés

Amíg nem találkoztatok, milyen gyakorisággal beszéltetek, cseteltetek? Minek neveztétek ezt a kapcsolatot a találkozásig? Voltak benne hullámvölgyek? Mi lett a végkifejlet?



Érdekelnek a sztorik.



Én egy éve lassan ismerkedem egy külföldi sráccal, lehetséges hogy augusztusban vagy az ősz folyamán meg tudom látogatni. Most kezdek félni, hogy az utolsó pillanatban lecsapja a kezemről egy helyi lány. :)



2019. júl. 8. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

Ès egèszen pontosan mi a terv? Most talán tudtok találkozni, ès azután majd milyen gyakorisággal? Vagy hogy lesz ebből kapcsolat?

Nem akarlak megbántani, de átgondoltad te ennek az èrtelmèt? Kinèsz külföldre egy vadidegenhez? Mert azèrt amit neten írogattok egymásnak az egy dolog, de messze állhat a valóságtól.

Meg amúgy is, az ilyen szintű távkapcsolatosdit sosem èrtettem. Együtt vagytok pár napot, aztán hónapokig semmi, aztán sok sok szervezès árán megint pár nap...hol van ennek èrtelme? A vège úgy is az, hogy az egyik fèl lelèp egy "helyi" partnerrel, hacsak nem már közben is megvan... Egy èletünk van, az èvek meg gyorsan mennek. Kár ilyen kapcsolatnak nem nevezhető valamire időt pocsèkolni, mikor helyben is annyi ember van akivel ismerkedhetnèl, akivel normálisan, tartalmasan, èlmènyekkel dúsítva együtt lehetnèl.

Most is, ha azt nèzed már 1 èv elment az èletedből, de mèg csak nem is láttad szemèlyesen, talán majd augusztusban, vagy összel...vagy majd karácsonykor...vagy jövőre... Meg az utolsó pillanatban lecsapjak a képzésről? Mi az utolsó pillanat? Bármikor összejöhet egy helyi el, nem vagy/leszel mellette tènylegesen.

Nem megbántani akarlak, de nekem ez a vèlemènyem erről.

2019. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen, és pont itt ismerkedtünk meg. Párkapcsolat nem lett belőle. Bár mit nevezünk párkapcsolatnak... Számomra talán az volt.
2019. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 és mennyi idő elteltével találkoztatok? Milyen gyakran beszéltetek addig?
2019. júl. 8. 20:49
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
A modern vilagban az internet elvileg bárkit bárkivel osszekothet. Ebből lehet akár párkapcsolat is, de az eseteim többségében az a helyzet, hogy minden alkalommal kifogás lett a távolság. Nem én gondoltam annak. F
2019. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

" annyi ember van akivel ismerkedhetnèl, akivel normálisan, tartalmasan, èlmènyekkel dúsítva együtt lehetnèl."


Valakinek a minőség fontosabb, mint a mennyiség. Ha ezt a minőséget egy olyan emberben találja meg, aki messze lakik tőle, akkor benne találja meg.

2019. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy kamerán és a sok beszélgetésen meg a konfliktusokon, azok megoldásán keresztül nagyon is jól meg lehet ismerni egy embert, és bele is lehet szeretni, és a személyes találkozásnál már nincs csalódás. Ez megvolt már egy magyarral is, külföldivel egy év távlatából meg pláne.


Pont az mutatja meg az értékét, hogy egy év elmúlt, és még mindig kapcsolatban vagyunk, és találkozni akarunk.

2019. júl. 8. 20:58
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

"#2 és mennyi idő elteltével találkoztatok? Milyen gyakran beszéltetek addig?"


Pár hónap után. Haza utaztam hozzá. Minden nap elég sokat.

2019. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Én is hasonló cipőben vagyok, külföldi nővel ismerkedem, de meg nem merült fel a találkozás. Én mondjuk amilyen gyorsan csak lehet kimennék meglatogatni kb 2 hetre (az egy tervezhető időtartam), aztán majd az alapján szerintem eldöntenénk a hogyan továbbot. De ha komolyra fordulna a dolog úgyis az lenne hogy egyikünknek váltania kell, ami nagy döntés, alaposan meg kell gondolni és meg kell tervezni
2019. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 mióta ismerkedtek?
2019. júl. 8. 21:35
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
A családban volt erre példa, 5 éve vannak együtt és össze is házasodtak. Először neten beszéltek, aztán találkoztak élőben többször is.
2019. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!