Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben a nőknek, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben a nőknek, hogy ha rákerdez egy pasi itt, hogy fontos-e az auto egy pasinál, akkor 10/9 nő leirja itt, hogy nem fontos, de más kerdesnel, hogy mi a kizaro ok egy pasinal, akkor sok no leirja, h az auto hianya az bajos?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Pl itt. Persze lehet h pont az az 1 no kommentel, akinek fontos, de nehezen hihető. Ebbol nekem az jon le h a nok alszent modon irnak. Tehat mashogy irnak egy celzott kerdesre mint egy burkolt kerdesre. Nekem van autom, de sok pasinak nincs, ezzel pedig megtevesztik a nok a pasikat, h nem fontos a meglète


2020. nov. 13. 11:59
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
22%

10

Azt úgy mégis honnan a francból veszed, hogy nincs barátnőm? :D

És ha ez így bemondásra megy, hogy te kinyilatkoztatod, hogy nekem nincs, akkor én is kinyilatkoztatom, hogy neked nincs, és csak vetítesz itt.

Remélem érted, hogy az ilyesfajta személyeskedés miért teljesen felesleges névtelenül az interneten.

Észérvekkel kell vitatkozni.

2020. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%

Amikor az ilyen következtetéseket levonjátok 35-ből 2 titeket igazoló válasz alapján akkor ezt így,hogy?

Senki sem tagadja,hogy vannak olyan nők amiket leírtok az ilyen kérdésekben,válaszokban...de ettől függetlenül nem minden nőnek fontos mint a mellékelt kérdés alapján is láthatod.

Ti sosem találkoztok nőkkel? Vagy mi alapján sikerül levonni ezeket a hülyeségeket?


Azért mert vannak mondjuk erőszakos,perverz férfiak nem húzom rá ezt az összes férfira mert tudom,hogy nagyon sok normális,értelmes férfi van.

Ugyanígy nagyon sok normális,értelmes nő is van.Ezt kéne megérteni.Mert amíg minden ilyen kérdést általánosítóan teszitek ki csak vitát generál.

Nyilván ez mindkét nemre igaz mert látom,hogy fordított helyzetben is vannak ilyen kérdések...azzal sem értek egyet.


Szerintem nőből és férfiból is van bőven normális csak meg kell találni.:)

Sajnálom ha ti egytől egyig csakis olyan nőkkel találkoztok akik olyanok mint amiket írtok de ettől még nem igaz az összes nőre.

2020. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
97%
Erdekes, hogy eszervekre hivatkozol, mikozben nem tudod mi az a satisztika, mi az a reprezentativ minta, es ekezed a noket ezekbol kiindulva. Nekem mindegy, en csak fel akartam hivni a targyi tevedesre a figyelmed, aztan azt kezdesz ezzel, amit akarsz. Baratnod meg kizart, hogy lenne, hiszen ugyis csak a penzedre menne, az meg neked nincs, kulonben nem itt keseregnel. Szep napot!
2020. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
82%
Ha egzisztenciáról beszélgetünk, mindenkinek azonnal a luxus ugrik be. Pedig az is annak számít, ha egyáltalán van hol laknod,van fix munkahelyed és van egy jármű, ami elvisz A-ból B-be. Egy átlagos nőnek ez általában elég és ő is fel tudja mutatni bizonyos kor felett. Nyilván vannak olyanok is szép számmal, akik nem. Ezzel sincs baj, szerintem mindenki a saját szintjén támaszt elvárásokat. Tehát én, aki egy öregebb kocsival járok meg panelben élek, nem fogok olyan magasságokat elvárni, mint az igazgató csinibabája. Ő többet fog egyértelműen. Viszont nálam is alap, hogy a férfi talpraesett, határozott legyen, fent tudja tartani a családját, meg ne helyijárattal menjünk a kórházba például.
2020. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
93%

"- ha felteszel egy kérdést, hogy a környezetükben lévő férfiak hány százalékával mennének el szívesen randira, akkor azt mondják, hogy 10%-ukkal, vagy 100-ból 1el."


Miért nem tűnnek el az oldalról a totál idióták? Mégis mi a phaszért kéne az utolsó alakkal is elmenni randira, akivel két szót sem akarsz váltani?

hívd el randira a 80 kilós Bözsi nénit, és ne válogass, hülyegyerek!

2020. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
2%

12.

Mi az, hogy normális?

Egy szóval sem mondtam, hogy nem normális, hogy a nők számára fontos az egzisztencia. Ez teljesen normális, természetes dolog. Ősi ösztön, annál több gyereket tud annál jobb körülmények között felnevelni, minél jobb egzisztenciában él.


Ezt a ne általánosítsunk című szólamot meg hagyjuk már.

A nők 80%-a nagyjából egyformán viselkedik, ahogy a férfiak 80%-a is, a maradék 20% az, aki jelentősen eltér a mintától.

Ennek tökéletes bizonyítéka a marketingszakma a célzott hirdetéseivel.

Ha valóban nem lehetne általánosítani, akkor ebben a szakmában nem lenne a fogyasztó neme egy csoportosítási szempont, mert nem működne, de a tapasztalatok azt mutatják, hogy működik.


Tudom, hogy mindenki szereti azt hinni, hogy ő valami rettenetesen egyedi jelenség, de valójában nem az; pont ettől működik a marketing. Ez van, a legtöbbünk elég jól leírható sémákat követ.


Tehát nyugodtan lehet általános kijelentéseket tenni mind a férfiak, mind a nők tekintetében. Ahogy a nyugdíjasokra, a 20 év alattiakra, a városiakra, a falusiakra is.

2020. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szóval sem mondtam,hogy neked szól amit írok.

A normális szót azért használtam mert a válaszomban utaltam kérdésekre amikben általában olyanokat írnak,hogy "miért nincs szép,normális nőm?" ezért használtam a normális szót.

Egyik válaszoló írta: "Mert a nőknek a pénz fontos, és SZERINTÜK, az autó, az a pénz kifejezése."

Az ilyen válaszokra értettem.


Én nem értek egyet azzal,hogy a nők és férfiak 80%a egyformán viselkedik.

Egyszerűen nem ezt tapasztalom.

Ha csak a közeli ismerőseim nézem mindegyikük teljesen mást vár el egy kapcsolattól és másképp képzeli a jövőt.

A férfi ismerőseim is mind-mind mások.

Senkinek sem ugyan az a fontos egy nőben vagy férfiban.

Ilyen téren szerintem akkor is általánosítás ha valaki azt mondja,hogy a "nők a pénzre mennek".Mert ez nem igaz a többségre úgy gondolom.

2020. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés arra vonatkozott, hogy mi az, ami mindenképp kizáró ok. Ez nekem azt jelenti, hogyha ismerek egy srácot, nagyon tetszik és minden más is stimmel, akkor sem jövök vele össze.


Össze tudok szedni, 50-100 dolgot is, amikből, ha 5-6-t elbukik, akkor is bukó a dolog, de ezekből többnek kell teljesülni, hogy egy nagyon alkalmas pasijelöltet kikosarazzak.

2020. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kérdéshez ugyanazok a válaszolók írnak.

Attól, hogy gizinek ez fontos és leírja a másik kérdéshez, számomra még mindig inkább negatív az autó megléte.

2020. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
2%

9-es tökéletes választ adott, valahogy így működnek a dolgok a valóságban... legalábbis jó esetben. Csakhogy! Manapság "Béla" nem jut el odáig sem, hogy megismerjék egymást kölcsönösen a nővel és jóba legyenek, mert nem kap esélyt sem erre, pontosan azért mert a felsorolt, igazából az ismertség esetén már nem lényegrs "kritériumoknak" nem felel meg. Szóval ez egy ördögi kör, és leginkább a szerencsén múlnak a dolgok.

Semmi sem garantál semmit e téren.

2020. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!