Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben a nőknek, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben a nőknek, hogy ha rákerdez egy pasi itt, hogy fontos-e az auto egy pasinál, akkor 10/9 nő leirja itt, hogy nem fontos, de más kerdesnel, hogy mi a kizaro ok egy pasinal, akkor sok no leirja, h az auto hianya az bajos?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Pl itt. Persze lehet h pont az az 1 no kommentel, akinek fontos, de nehezen hihető. Ebbol nekem az jon le h a nok alszent modon irnak. Tehat mashogy irnak egy celzott kerdesre mint egy burkolt kerdesre. Nekem van autom, de sok pasinak nincs, ezzel pedig megtevesztik a nok a pasikat, h nem fontos a meglète


2020. nov. 13. 11:59
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
30%

"ebben a szakmában nem lenne a fogyasztó neme egy csoportosítási szempont,"


Hát ja, intimbetétet valszeg nem férfiaknak akarnak eladni.

Mi köze a reklámnak ehhez amúgy? Ja, mert a reklámban vannak célcsoportok, abbol következik, hogy igazad van? hülye.

2020. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
2%

"Én nem értek egyet azzal,hogy a nők és férfiak 80%a egyformán viselkedik.

Egyszerűen nem ezt tapasztalom."


Az, hogy te személyesen mit tapasztalsz, semmit se számít.

Pár példával illusztrálom is, hogy miért:

- Amikor Kaliforniában jártam, azt tapasztaltam, hogy nem volt földrengés. Tehát ha a te logikád szerint gondolkodnék, akkor nyugodtan letagadhatnám, hogy gyakoriak ott a földrengések, de a tényadatok viszont azt bizonyítják, hogy bizony jóval gyakoribbak ott, mint például Nebraskában.

- Azt tapasztalom, hogy mindenki rühelli orbán viktort meg a fideszt, tehát a te logikád szerint letagadhatnám, hogy ők nyerték a választást, de a tény az, hogy ők nyerték.

- ~90es tempóval volt egy autóbalesetem, de a hajam szála se görbült, tehát a te logikád szerint a személyes tapasztalatom alapján letagadhatnám, hogy 90es tempóval egy balesetben meg lehet halni, de a tény az, hogy bizony halnak meg emberek nem is kevesen ekkora tempónál bekövetkező balesetekben.


A statisztikai módszerekkel dolgozó tudományok épp attól működnek, hogy nem tulajdonítanak nagyobb jelentőséget egy kiemelt ember személyes tapasztalatának; ugyanolyan súllyal esik latba a te tapasztalatod, mint az enyém, meg a józsi bácsié.

2020. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Köszi. Johetnek kommententek. Mennek a zold kezek.
2020. nov. 13. 14:42
 24/43 anonim ***** válasza:
34%

"Mi köze a reklámnak ehhez amúgy? Ja, mert a reklámban vannak célcsoportok, abbol következik, hogy igazad van? hülye."


Igen, épp ez bizonyítja, hogy igazam van, bármennyire is nem tetszik neked. Nem velem vitatkozol, hanem a tudománnyal.


Az emberi viselkedés-elemzés igencsak komoly eredményeket tud felmutatni, és minden cég, minden kutatás, ami ezzel foglalkozik, arra jut, hogy adott csoportosítások szerint elrendezve az embereket bizony sematikusan "működik" a nagy részük, jól meghatározható mintákat követnek.

Mit gondolsz, miből lett g-cigazdag a google, meg zukkerberg bácsi? Épp ebből.


Szóval aki itt hülye, az te vagy, aki zéró releváns ismeret nélkül hülyéz le másokat.

2020. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

De ezek nem ide illő tények amiket írsz.

"a nok alszent modon irnak."

"Mert a nőknek a pénz fontos"

"a nők természetüktől fogva kétszínűek"



Ezek szerinted nem általánosítok? Mert szerintem az.

Az általánosítás : Pontatlan közlés, ami széleskörűen sok személyre vagy dologra értelmezhető, holott csak egyre vagy néhányra igaz.


Szerintem az,hogy a nők álszent módon írnak vagy,hogy a pénz fontos nekik nem igaz az összes nőre és még csak a 80% sem.

Az sem igaz,hogy a nők természetükből adódóan kétszínűek meg szerintem igaz.Ha esetleg tudsz erről mutatni egy tanulmányt elfogadom de addig azt gondolom,hogy ez sem igaz a nők többségére.

2020. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
A te igazadat nem bizonyitja semmi, azon kivul, hogy azt hajtogatod, hogy igazad van. Ha egy pelda is van az ellenkezojere, akkor mar nincs igazad. A vilag pedig rengeteg peldaval igazolja, hogy az tesco-s arufeltotonek is van baratnoje, mikor se penze, se autoja. Megprobalod a valosagot letagadni, hogy passzoljon a te megalmodott tarsadalmadhoz, amiben minden no csak penzt nezi. Ami passzol a teoridban, az megerosit, ami nem, azt figyelmen kivul hagyod. Velemenybuborekban elsz, amit te alkottal meg. Hiaba mondod nekem, hogy igy mukodik a vilag, nem igy mukodik. A vegeredmenye, hogy neked nem lesz baratnod, mert nem tudod elfogadni a valosagot.
2020. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

"Az általánosítás : Pontatlan közlés, ami széleskörűen sok személyre vagy dologra értelmezhető, holott csak egyre vagy néhányra igaz."


Pedig ez a nők többségére igaz.

[link]


[link]


"Az sem igaz,hogy a nők természetükből adódóan kétszínűek meg szerintem igaz.Ha esetleg tudsz erről mutatni egy tanulmányt elfogadom de addig azt gondolom,hogy ez sem igaz a nők többségére."


Ezer milliárd tanulmány van erre is, de egyébként már majdnem közhely a pszichológiában, hogy a nők sokkal kevésbé őszinték, direktek, lényegretörőek és konfrontatívak, mint a férfiak.

Ha erre nem találsz magadtól tanulmányt, akkor reménytelen eset vagy.

2020. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
64%

Én a 12,17 és 25-ös válaszon kívül nem írtam neked szóval nem értem ezt a stílust az utolsó mondatodban.

Nem is kerestem erről tanulmányt szóval nem értem miért lennék én reménytelen eset mert megkértelek,hogy prezentáld az állításod.


Rendben,elfogadom.Ebben igazad van.

Innentől részemről lezárom ezt a vitát.:)

2020. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
#27: nem akarsz eldugulni? Rohadt okosnak hiszed magad, de nagyon ostoba vagy, pont mint a nagy átlag 🤣
2020. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
10%

26

"Ha egy pelda is van az ellenkezojere, akkor mar nincs igazad"


Hülye vagy te is, csak nem forogsz.

Az állítás az, hogy a nők többsége, nem pedig az, hogy minden egyes nő, így aztán egyetlen ellenpélda nem cáfol semmit.


Komolyan, ne már, gyerekik, itt mindenki retardált? :D

2020. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!