Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben a nőknek, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben a nőknek, hogy ha rákerdez egy pasi itt, hogy fontos-e az auto egy pasinál, akkor 10/9 nő leirja itt, hogy nem fontos, de más kerdesnel, hogy mi a kizaro ok egy pasinal, akkor sok no leirja, h az auto hianya az bajos?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Pl itt. Persze lehet h pont az az 1 no kommentel, akinek fontos, de nehezen hihető. Ebbol nekem az jon le h a nok alszent modon irnak. Tehat mashogy irnak egy celzott kerdesre mint egy burkolt kerdesre. Nekem van autom, de sok pasinak nincs, ezzel pedig megtevesztik a nok a pasikat, h nem fontos a meglète


2020. nov. 13. 11:59
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%
A nok tobbsege (ahogy a ferfiak tobbsege is) parkapcsolatban van es nem a vallalatigazgatok orszaga vagyunk. Ez neked nem mond semmit?
2020. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
89%

Sok nő? A 2 az sok nagyon, mi? (És lehet nem is nő írta... hát a képernyő mögé látsz, fiam? ) Egyébként meg én nőként nem ezt tapasztalom. Ez a kijelentés így ilyen formában nem állja meg a helyét. VANNAK nők, akiknek fontos a kocsi, DE messze nem mindnek.

köszönöm szépen, ennyike voltam.

2020. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem mindig ugyanazok a nők írnak a kérdések alá.

2. Nem is biztos, hogy nők

Én minden hasonló kérdéshez őszintén írom, hogy nem érdekel az autó. Nekem nincs, férjemnek sincs, nem is volt soha. Sőt, jogsink sincs. És mégis boldogok vagyunk.

2020. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
utolsó: ezt nem tudhatom. Csak néha feljövök ide, és láttam már itt vagy 6-8 ilyen ,,fontos az autó" kérdést. És ha mindegyikre jött válasz nőktől (annak mondta magát), akkor tényleg ilyen 10/9 körül az volt, hogy nem kell, vagy nekem van így a pasinak tök mindegy, meg Pesten minek, stb. De ha a kérdést már úgy teszik fel, hogy miatt nem jönnél össze adott férfiakkal, akkor nagyon sokszor előjön, hogy ha nincs autója, az gond. Persze nem tudom, hogy nő adta e a választ, mert csak nőként kommentelt. Az más kérdés, hogy nem egyszer futottam itt bele olyan emberbe, aki nőnek adta ki Smagát, aztán írtam neki, és KisPista 28 F stb névvel érkezett a válasz. Szóval nem tudom.
2020. nov. 13. 17:28
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat. Nő vagyok. Nincs autóm, nem vezetek, Budapesten lakom. Nem érdekel, van-e kocsija, nem várom el. Minden ilyen kérdésre ugyanez a válaszom.
2020. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat.

Én pl az ilyen autós kérdéseknél le szoktam írni, hogy a férjemnek jogsija se volt, mikor megismerkedtünk, és 3 évvel később lett autónk.

Ellenben a "milyen kizáró okok vannak a férfiaknál" és hasonló kérdéseket meg se nyitom.

2020. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Utolsó, mondjuk 18 évesen megismerkedtél pl a férjeddel, 21 évesen lett autótok. Húha. Remélem érted, hogy a kérdés nem annyira 25 alattiakra érvényes, ahol még azért nincs mindenkinek autója...
2020. nov. 14. 10:09
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengeded, sehol nem írtam, hogy tizenévesen ismerkedtünk meg. 29 ill 30 évesek voltunk, 33 volt a férjem, mikor jogsija lett és autót vettünk.
2020. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Zsír
2020. nov. 14. 14:56
 40/43 A kérdező kommentje:
Nekem 22 eves korom ota van autom es jogsim. Alapnak tekintem magamfelè. De en notol nem varok el ilyesmit, lakast meg plane nem.
2020. nov. 14. 14:57
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!