Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként mi az abszolút kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi az abszolút kizáró ok egy férfinál, ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Írjuk össze komolyan ezeket a dolgokat, hátha segitségére válik a nem sikeres férfiaknak, tanulhatnak belőle.
2020. nov. 12. 22:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
12%
Meg nem dominans :D miert ne lehetnetek ti kedves holgyeim dominansak a kapcsolatban? Talan nen kellebe varni a sult galambot h a ferfi oldja meg a problemakat.
2020. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
75%

- Ha sötét, mint az éjszaka

- EQ 0, mivel ebben az esetben egy érzéketlen kővel lenne dolgom...

- Ha ápolatlan, fogai nincsenek rendben, stb.

- Ha alacsonyabb nálam

- Ha túlsúlyos

- Ha életképe, céljai nincsenek és nem azért lakik otthon, mert legalább gyűjtöget, hanem mert életképtelen.

- Világnézetei, az életről való elgondolásai szöges ellentétei az enyémnek

- Már van gyereke

- Dohányzik/alkoholista/drogos

- Erőszakos, agresszív magatartás

- Súlyos mentális betegségek, énképzavar, ilyesmik.

2020. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
80%

Dohányzás, alkoholizmus, egyéb függőségek

Higiénia hiánya

Agresszív magatartás

Hétköznapi hímsovinizmus

Gumi feletti hiszti

Vágy hogy rám erőltesse a saját szélsőséges világnézetét (vallás, politika, stb)

Nagyon alacsony intelligencia

Szélsőséges elhízottság

Áthidalhatatlan távolság földrajzilag vagy életkor terén


Ezek az alapvető instant kizáró okok nálam.

N

2020. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
33%

Jajj bocsi, ezt elfelejtettem


Gyereket akar, vagy van 14 évesnél fiatalabb gyereke.


#33

2020. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
79%

Ha alacsonyabb, mint én,

ha ápolatlan,

ha gyereke van,

kb. ezek.

2020. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem a kivétel vagyok, és gimi vége óta mindig (hosszú) párkapcsolatban éltem, de azért leírom, bár lehet, hogy nem segít, hanem hátráltat csak, akkor bocsi!


Kizáró okok:

- Ha nincs az átlagnál magasabb intelligenciája

- Ha nincs egyetemi (msc) diplomája

- Ha nem takarítja meg a fizetése legalább 60%-t, miközben "luxus dolgokra" költ (pl. jó telefon, nem turkálós ruha, drága kocsi, drága programok, nyaralás)

- A másik irány, amikor viszont annyira gáz diplomát szerzett, hogy a mosogatószeren és élelmiszeren spórol (sose találtam a közös hangot pl. a művészekkel)

- Legyen racionális, nem fektetünk milliókat/százezreket egy teljesen bizonytalan üzletbe,

- Ha "anyuci pici fia"

- Ha rasszista

- Ha bunkó

- Ne legyen függősége (vagy ha van, az legyen pozitív vagy semleges: enyhe sportfüggőség vagy munkafüggőség)

- Ne úgy gondolkodjon a szexről, hogy "neki szüksége van rá", ezért napi/hati x alkalommal kell...

- Ne tőlem várja, hogy támasza és én tegyem boldoggá

2020. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
50%

- Ha tohonya, nem vezető alkat sem az életben, sem a párkapcsolatban

- Ha nem tud megfelelő érzelmi, fizikai és anyagi biztonságot nyújtani

- Ha nem sportol

- Ha nem beszél nyelveket

- Ha nem törekszik folyamatosan a jobb pénzügyi helyzetre, elvan az állóvízben

- Ha ápolatlan, nem jó az illata, rosszak a fogai, büdös a szája, ő maga büdös

- Ha rendezetlenül, igénytelenül öltözködik

- Ha túl vékony vagy túlságosan mackós

- Ha az ágyban nem túl aktív

2020. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
4%

#36: Nekem nagyot segített, mert én sok hozzád hasonló nővel ismerkedtem és már kezdtem örülni, hogy "végre olyan, akivel passzolunk", erre jön az a pontod, hogy nem szereted a szexet. Az összes racionális és intelligens lány vagy aszexuális vagy aranyásó?


Aki meg szereti a szexet (nő) azzal együtt élni nem lehet, mert pont ahogy írod, minden racionalitást nélkülöz a gondolkodásmódja, nem megtakarító típus vagy pont a másik véglet, fillérb...ó (ami nálam még önmagában nem lenne kizáró, de mikor azért eszik ingyenkonyhán, hogy az önmegvalósítós hobbimunkájából keresett kevés pénzből tudjon venni valami túlárazott hipszter-kelléket, akkor sem látok közös jövőképet).

2020. nov. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
15%

Le lehet pontozni, de az a véleményem, hogy a tiszta szerelem (ami nyilván idővel átmegy szeretetbe) egyik velejárója a másik 'felkarolására' való hajlam.. amikor az esetleges negatívumokat, hibákat is kevesebbnek érzed, mert megvan benned a bizalom és van önkritikád, ezzel támogatod a másikat - nem egyből szőrszálhasogatást végzel (nyugi, nem az igényesség igényére vagya céltudatosságra gondolok..) Mielőtt leírnátok szánalmas, pót anyuka keresőnek, annyit hadd jegyezzek meg, hogy ennek nyilván kölcsönösnek kell lennie.. mármint ennek a 'felkarolásnak'. Persze, hogy nem ez a világ közepe és persze, hogy nem garancia a 'sikeres' élethez. És akkor mi van? :)


Csak elmentem egy szélsőséges irányba, mert az a benyomásom, hogy a többség önző- és haszonleső a párkeresés terén. Szociális fóbia, mint kizáró ok? Urambocsá' nem onnan fúj a szél, nehogy 'leégessen' vele a másik? Gondolom ahhoz is diploma kell, hogy tudjátok, mi a szociális fóbia.. (pont enyhíti egy kapcsolat és nem négyszemközt jön elő..) A szakmunkás férfiak esete meg szintén csak ciki lehet, mert a sznob körötök lenézi őket. :) Aztán, ha szivárog a víz, az msc-s alfahímetek néz, mint hal a szatyorban és hívja a proli vízszerelőt. :)


Természetesen, ha minden le van zsírozva még a legelején, az korrekt és sok sikert annak, aki egy ilyen mókuskerékben boldogságot remél. (kinek nem inge..) Szerencsére mindnyájan mások vagyunk.


Peace

2020. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem takarítja meg a fizetése legalább 60%-t, miközben "luxus dolgokra" költ (pl. jó telefon, nem turkálós ruha, drága kocsi, drága programok, nyaralás)


Hú, micsoda aranyásók vannak itt :)

2020. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!