Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként ciki ha én írok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ciki ha én írok rá valakire Társkeresőn?

Figyelt kérdés

Hagyjam meg ezt a férfiak privilégiumának?


31N


2020. nov. 13. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Írj rá bátran. De a társkeresőn sokat ne várj...
2020. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Felesleges, ferfikent irom.
2020. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Máshol nem igazán van lehetőség ismerkedni. Munkahelyem nem olyan jellegű, a barátnőim már családosak, az meg nem megy, mint a filmekben,hogy jön a nagy ő és megszólít a Lidl-ben sorban állva 😀
2020. nov. 13. 14:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Azért társkereső. Én is így ismertem meg a páromat.
2020. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 őszintén érdekel miért tartod feleslegesnek?
2020. nov. 13. 15:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom miért lehetetlen szinte. A társkeresőkön tömve vannak nős és nem független pasikkal. A 90% az. Tele van mindenféle aberrált perverz gcivel.

Tele van kanos kifiúkkal. Tele van kanos apukákkal és nagypapákkal.

És persze tele van mindenféle mentálisan instabil elmebeteg fazonnal.

Aki ott normális, és valóban társat keres az nagyon vékony réteg.

De próbáld ki, hátha szerencséd lesz.

2020. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Mert ugy is radirnak ha tetszel nekik. Es komolyabban is vesznek ha ok kezdemenyeznek, miutan rad irnak utanna viszont legyel lelkes (ha akarsz vmit toluk) ne huzd az agyuk de a kezdo lepest hagyd meg nekik, mert ha rajuk irsz akkor azt hiszik konyebb megkapni es a vadasz elmeny elveszik.


Persze ez nincs mindig igy de foleg ha nallad kelendobb csavora irsz akkor sanszos h ez lesz a vege.

2020. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6 Ettől jobb lehetőséget tudsz ? Ha a 3-as ban kifejtettem a helyzetet.

Lehet , hogy vannak hátrányok de nincs nagyon más opció.

2020. nov. 13. 15:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy ne csináld, csak hogy sokat ne várj ettől.
2020. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Normális vagyok és tinderen találtuk meg egymást a barátnőmmel, szóval nem esélytelen. Persze mindig röhögünk rajta, hogy milyen "romantikusan" találtunk egymásra. Viszont mivel a hobbijaink 90%-a egyezik, egy kirándulás vagy kiállítás alkalmával is találkozhattunk volna, amit kiváltott a tinder.
2020. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!