Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként ciki ha én írok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ciki ha én írok rá valakire Társkeresőn?

Figyelt kérdés

Hagyjam meg ezt a férfiak privilégiumának?


31N


2020. nov. 13. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ismerkedj neten a parkapcsolatok tobbsege mar ott alakul ki. Ellenben igaza van annak is, aki a felhozatalra panaszkodik, mindket oldalrol. Egy fizetos tarskereso azert eleg jol megszuri a mezonyt, aki jatszadozni szeretne, vagy egy gyors numerara vagyik, az nem ad ki penzt erte. Rairni meg senkire sem felesleges. En is kaptam megkereseseket, az egyikbol lett is egy par honapos kapcsolat, de nem azert lett vege, mert nem passzoltunk, csak az eletszakaszunk volt mas. Lesz csalodas boven, de a vegen azert csak megeri, ha osszejon az ahitott kapcsolat.
2020. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Bátran írj rám:) Vagyis rá.
2020. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Nekem férfiként mindig is szimpatikus volt, ha egy nő mert kezdeményezni és nem csak a gép előtt imádkozott, meg szuggerálta a kiszemelt profilját, hogy "írjál már, írjál már...".:)
2020. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha ő soha nem fog írni neked, akármilyen okból is?


És emiatt elhalasztasz egy lehetőséget?


ez csak net...

2020. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de tuti robot ak fognak hinni, max. csak olyanra írj rá aki elő van fizetve.
2020. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!