Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen nők jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen nők jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

#külsőségek, emberek, férfiak, nők, vélemények
2020. nov. 13. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Sovány nők
Sportos test alkatú nők
Átlagos külsejű nők
Molett nők
Telt karcsú nők
Extra sovány nők
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Megmondom őszintén, nekem kifejezetten a sovány, vékony nők a legjobban. De az átlagos és persze a sportos nőkkel sincs semmi bajom, voltak már ilyen nők is az életemben. Egyedül a túlsúly az, ami zavar, a sok nagy zsírpárna a testen.


Én magam vékony-sportos alkatú vagyok, 196 centihez 90 kg.

2020. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a molett nők tesznek. Én 180/82 vagyok.
2020. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a legtöbb pasinak, a gebe nők jönnek be ezek szerint.
2020. nov. 13. 16:11
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Átlag testalkat, akár egy kis egyenletesen eloszló súlyfelesleg. De lehet vékony is sőt nagyon vékony is.
2020. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha megnézünk régi nőideált, festményeket vagy szobrokat teljesen más-és-más ez. Van, mai napig is ahol a köverség nem az fitség szimbóluma, hanem a "vagyon"-é.

Manapság mit látunk? Minden plakáton jól kinéző sportos modellek vannak. Szépségverseny is erről szól. Vannak azért plus-size modellek is szerencsére, és érdemes nézni őket is, mert nem csak a sportos szép. Linkelek párat:


[link]

[link]


Ez általában meggyőződés és igény függő. Mindenkinek más és más. Én átlagos-telt vonalon mozgok főleg. Engem személy nem zavar, ha telt.

2020. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
És törölteti a válaszokat a röfi!
2020. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy a vékony alkat kifejezésére csak pejoratív jelzők vannak a szavazásnál, míg a dagadtra a molett és teltkarcsú, ez azért elég szép képed ad rólad kérdező :D
2020. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sportosara szavaztam mert az lenne az ideális.

Egyébként az átlagos vagy sovány nők is tökéletesek csak nem lehet egyszerre többre is szavazni.


Minden nő jó kivéve aki kövér. És kövérség alatt nem +5kg ot értek hanem ettől joval nagyobbat. (Minnél kövérebb annál inkább a személyiséggével kell kompenzálni bár egy szint után már sem lehetséges)


Valószínüleg a pasik 80-95% így gondolja.

2020. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja kb a sportos, de még nem az a kategória ahol feszülnek az izmok
2020. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#3 mi szerint egészen pontosan? Az extra soványra (bár gőzöm sincs ezalatt mit értesz) senki sem szavazott.
2020. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!