Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Inkább az extrovertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább az extrovertált, beszédes, társasági fiúk jönnek be nektek vagy az introvertált, csendes típusúak? Miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

A csendesebbek, mert én is ilyen vagyok. Ismerek olyan férfit, akinek minden napra programja van, állandóan a társaság középpontjában van, és jól elvagyok vele, de soha nem illenénk össze. Nem viselném el, ha vinne magával mindenhová, ahogy az exével tette. Nem illünk össze. :) Az ellentétek csak egy ideig vonzzák egymást, utána már csak feszültség van belőle.


24N

2017. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Az utobbi, mivel en is ilyen vagyok.
2017. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az elobbi, pont mert én introvertáltabb vagyok. Az első "kapcsolatfelvétel" könnyebb, ha a másik extro, és sztem egy intro és egy extro sok mindent tanulhatnak egymástól, kiegészítik egymást.
2017. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A csendes szerény fiúk....Mert én nem ilyen vagyok. Lehetőleg bírja is hallgatni amit rázúdítok.
2017. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az introvertált fiúk a lányok számára nem is léteznek gyakorlatilag. Nagy részük szűz marad 30 éves kora felett is, aztán megbolondul a sok kudarctól.

A nagyszájú bunkókat veszi észre a többség, tisztelet a kivételnek.

2017. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok.

Extrovertált semmiképpen sem...

Másik introvertált - nos, jó lehet, de nem tudom, mennyire vinne színt egy introvertált életébe.

Számunkra az ambivertált a legjobb, aki kb. középen helyezkedik el, és ugyanolyan boldog egy társaságban, mint amikor kettesben bekuckózunk és elbújunk a világ elől.


21/L

2017. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint extrovertált nő vagyok, és azt szeretem, ha egy férfi is nyílt, barátságos, közvetlen, mint amilyen én is vagyok :) Introvertált férfiakkal sajnos párkapcsolati szempontból nem tudok mit kezdeni, mert nem mutatják ki az érzelmeiket, és nem tudok velük igazán beszélgetni sem semmiről, mert ők kapcsolatban is hallgatnak. Ezenkívül őket társasági programokra elvinni sem tudom, mert feszélyezve érzik magukat emberek között, ill. hamar megunják az embereket. Bár lehet,hogy ez inkább szociofóbia, nem tudom.

Lényeg a lényeg: a leendő párom is közvetlen, barátságos legyen, mint én.


29/nő

2017. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es:

Tiszteletben tartom az ízlésedet. Azonban elég nagy sztereotípiák, amiket leírsz. Az introvertált emberek is képesek megnyílni, kifejezni az érzéseiket, a párjuknak főként. Inkább arról van szó, hogy nem szeretek a társaság középpontjában lenni, és nehezen kötök ismeretségeket. De ez még nem azt jelenti, hogy néma vagyok.

2017. márc. 12. 14:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, és az introvertáltak barátságosak is lehetnek.
2017. márc. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!