Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40-es férfiak mind csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-es férfiak mind csak szexet akarnak, elköteleződésre és igazi érzésekre már nincs igényük?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 19:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés különböző variációkban kb. még hányszor lesz feltéve? Nem mind olyan, akinek csak a szex a legfontosabb az életében, viszont ismerve a nőket, a nem belevaló pasik az ő szemükben meg totál lúzerek, tehát hótmindegy...
2020. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
21-es: Attól még lehet valaki belevaló, hogy nem kizárólag a szex motiválja.
2020. nov. 13. 21:46
 23/33 A kérdező kommentje:
20-as: Harmincvége vagyok, nyilván a korosztályom érdekel.
2020. nov. 13. 21:48
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

20 as vagyok.

Igen teljesen igazad van, a szex az úgyis jönni fog, ha megvan a szikra,és működik a kémia. Nem tudom miért piszkálgatnak itt ezzel. Na mindegy.

Gondoltam hogy 40 körül vagy, sajnos én több. Csak azért kérdeztem, mert én is keresek, de pokolian nehéz, főleg most a vírusban, ne is beszéljünk róla mert az ember csak idegbajt kap. Talán jövőre már jobban lehet kapálózni.

Borzasztó, hogy az ember elmegy a boltba, és még szem kontaktus is kizàrt, mert olyan mintha farsangi bálban lennél. Mindenki zsákba macska most sajnos. 🤣

2020. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Személyem erősíti ezt meg, én el szeretnék köteleződni, szerelmesnek lenni...

Az viszont tény, hogy senki sem bírja ki a randi időszakot hónapokig szex nélkül, s így könnyen a "szemétférfi" kategóriába esek.

Legutóbbi első randimon, én el akartam menni cukrászdában, kávé + süti, erre fel a hölgy felhívott magához, persze nem bántam, ott aludtam, na azt már igen, mentem is a minden férfi ilyen helyemre... :)

2020. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem 25- öske, hogy mi volt a baja neki.

Ha te szerettél volna egy kis romantikát, egy kis cukrászdát, és ő mondta# hogy inkább menjetek fel, akkor meg mi a fene baja volt.

Mer ha te mondtad volna, hogy mindenképpen föl akarsz hozzá menni,az megint egy más kérdés.


Nehéz megérteni az ilyen nőket. Az is lehet, hogy másnap már szégyellte amit tett, ráébredt a dolgokra, és ezért támadott.


Ha egy barinője rárontott volna délelőtt, biztos nem azt mondta volna, hogy ő hívott föl, hanem azt, hogy te erőszakoskodtál.

2020. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
88%
Már Bernard Show is megmondta; minden negyvenes férfi gazfickó.
2020. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hmmmm.

Akkor milyen egy ötvenes férfi?


Arról már ne is beszéljünk?

Még nagyobb gazfickó!!!!!!


😆😅🤣🙈

2020. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Majdnem 40es nőként én elengedtem ezt a témát, Kérdező, de klassz, hogy te még nem, és érteni is vélem, hogy mi a problémád.


Látod: itt is írják többen, hogy nem mindannyian csak "azt" akarják, de persze azt _is_ (szerintem hála az égnek🙏), viszont tény és való, hogy rohadt nagy mázli kell hozzá, hogy a "kereslet" meg a "kínálat" találkozzon, lehetőleg a megfelelő időben.


Ha nem felszínes vagy, és nem szerető akarsz lenni - vagy egy fiatal srác számára a Lutra - albumjába hiányzó milf, akkor legyen sok optimizmusod, még több időd, türelmed, és egy raklap szemránckrémed, mert ez eltarthat egy darabig.

2020. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszi 29-es :) Nem vagyok felszínes, és a fiatal srácokkal sem állok le. Aktívan nem keresek társat, de akiket eddig elém sodort az élet, és azt hittem komoly férfiak, azok közül egy sem volt az. Persze, kell a szex is, de nem az áll az első helye(ek)n (nálam).
2020. nov. 14. 20:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!