Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne lány létemre ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne lány létemre ismeretlenül bejelölni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nem ismerek, viszont van egypár közös ismerosunk és elég hasonló az érdeklodesi korunk, hasonlo kozegben is mozgunk. Szoval szimpatikus es kulsore is bejon. Gáz lenne, ha ismeretlenul bejelolnem lany letemre? Mert fiuk velem ezt sokszor csinaljak, csak forditva nem tudom mennyire tunhet furanak.

22/L



2020. nov. 13. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Valakinek biztos fura lehet. Én véletlenül jelöltem be annak idején egy srácot, mert összekevertem valakivel. Mikor kiderült a félreértés, elnézést kértem, és törölni akartam. Ennek lassan 5 éve, és már a vőlegényem.

Ha szimpatikus vagy neki, kapni fog az alkalmon. Ha nem, akkor úgyis teljesen mindegy.

2020. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

"Lány létemre.."

Istenem, ez az elbaszott gondolkodás.

Igen, te is bejelölheted, tökmindegy mi van a lábad között.

2020. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a mai világban.
2020. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam ezt így, hogy lány létemre, mert azért nem ez a megszokott, vagyis hiába a mai világban már egy nő is kezdeményezhet és egyre többször van, hogy neki kell, mert a fiúk kicsit elkényelmesedtek ilyen téren, de azért nem ez a norma és kicsit kétségbeesettnek tűnhet ha egy szingli nő fel akar szedni valakit facebookon :D de mindegy veszíteni valóm úgy sincs,max nem jelöl vissza.
2020. nov. 13. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz.
2020. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Bár ismeretlenül szerintem vissza se igazolja. Hisz azt se tudja hogy ki vagy. Mondjuk előbb írj neki, és ha belemegy az ismerkedésbe akkor bejelolheted...
2020. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nincsen sok vesztenivalód, lánylétedre, ha ismeretlenül bejelölsz valakit. Legfeljebb utána sem ismered meg, és folyik tovább az életed, ugyanúgy, mint azelőtt.
2020. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem sincsen veszítenivalód.

Maximum nem jelöl vissza...akkor meg? Semmi nem történik, legalább megpróbáltad, és nem azon agyalsz, hogy mi lett volna, ha...

Én azt mondom, hogy simán elébe lehet menni a dolgoknak és megpróbálni.


Én is jelöltem már be idegen palikat, ha szimpatikusak voltak, sőt, volt, hogy én hívtam el kávézni, mert nem akartam agyalni, hogy mi lenne, ha...


25/N.

2020. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Semmi gáz nincs ezzel kicsi. Ma már sokszor a nők kezdeményeznek az utcán, a boltban, a piacon, stb.


Ha tetszik valaki akkor arra le kell csapni, mert elviszi más.

Szük a piac nagyon. 😢

2020. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt írod,hogy szimpatikus,azonos körben mozogtok,hasonló az érdeklődésetek. Ezt honnan tudod ha egyáltalán nem ismered? Esetleg közös baráton keresztül nem tudsz Vele megismerkedni?
2020. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!