Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a nők 99%-a,akikkel találkozom nem tud érdekelni se emberileg, se szexuálisan? (viszont nagyon ritkán ha találok valakit aki érdekel, abba totálisan beleesek minden téren)

Figyelt kérdés

Nagyon későn érő típus voltam, kb. 17 éves koromig egyáltalán nem érdekeltek a lányok, de meleg sem vagyok mert a férfiak azok végképp soha nem érdekeltek. Egy darabig azt hittem, hogy engem senki nem érdekel, de aztán megismerkedtem egy lánnyal, aki elképesztően vonzott emberileg is meg szexuálisan is,de nem viszonozta,ami miatt nagyon sokat szenvedtem, főleg hogy senki más nem érdekelt,miután ezt kihevertem összejöttem pár lánnyal, volt szex is, de egyikkel se élveztem különösebben, hamar véget is értek ezek a 'kapcsolatok'. Aztán megint találkoztam egy lánnyal akibe beleszerettem és nagyon vonzott, szintén viszonzatlanul, megint eltelt pár év, megint lett néhány futó kapcsolat, aztán megint megismerkedtem egy lánnyal, akibe belezúgtam, de szintén nem volt viszonzott. Most itt vagyok 20-as éveim vége felé teljesen depressziósan,kiábrándultan. Belefáradtam, hogy ezek a periódusok váltják egymást, hogy vagy én szeretek túlságosan valakit, akit ezzel elriasztok, vagy csak tengek lengek és (általában alkoholos állapotban) kalandokba megyek bele olyan nőkkel akiket nem is kívánok különösebben.

Sokan mondják, hogy élvezzem ki, hogy szingli vagyok meg hogy nincs ilyen, hogy "igazi" bla bla bla, és az a fura, hogy a haverjaim tényleg élvezik is ezeket a személytelen kapcsolatokat. Nekem viszont ez nem megy. Én csak nagyon kevés emberrel tudnám élvezni, azok meg pont nem velem akarnak lenni, legalábbis az a 3 akivel eddig életemben találkoztam.



2020. nov. 14. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. Én ugyanilyen vagyok nőben. Jelenleg élvezem, hogy egyedül vagyok. Nem megyek bele olyannal semmibe, aki nem érdekel. Ha valami csoda folytán egyszer lesz egyezés, örülni fogok, ha nem, akkor ez van. Így is jó, csak azt sajnálom, hogy gyerekem nem lesz.

38/szingli nő

2020. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de nőknél ez gyakori jelenség, a lány ismerőseim többsége így van ezzel. Én viszont férfiként vagyok ilyen helyzetben, ami hát abszolút nem jellemző.
2020. nov. 14. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi, de férfiként nem tudok válaszolni, viszont engem megnyugtattál😂
2020. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
És annyi értelem nem volt benned, kérdező, hogy legalább arra megpróbálj rájönni, hogy akikbe beleszerettél, azokban pontosan milyen tulajdonságok vonzottak, és miért pont azok?
2020. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel mind3 lány teljesen különböző volt, így nem találtam ésszerű és racionális okot rá, hogy miért pont beléjük estem bele.
2020. nov. 14. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek és a 38 éves kedves hölgynek:

Azt tudom mondani, hogy a csalódások ellenére érdemes keresni az emberekkel a kontaktust, (ha járványhelyzet elmúlik), menni programokra, addig is kitalálhatod: miket szeretnél majd csinálni, összeírhatod érdeklődési köreidet, kereshetsz ennek megfelelően például Facebook csoportokat, fórumokat, bármit, megismerkedhetsz ottani emberekkel. Közös érdeklődés jó alap hogy legyen téma és biztosan személyesen is lehet találkozni.

Én is hasonló helyzetben vagyok egyébként.

2020. nov. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!