Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen fiúnak lehet normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúnak lehet normális barátnője?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen nyílok meg, nem beszélek sokat. A kommunikáció nem az erősségem. Nem tudok könnyen kapcsolatot kialakítani. Úgy érzem minden másban normális vagyok, normálisan gondolkodom. De a szociális készségeimmel nagy gondok vannak sajnos.

Lehet így barátnőm szerintetek?


2020. nov. 14. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem lesz, ha nem teszel ellene.
2020. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Ismerkedj, akár - sőt, most leginkább - az interneten! Társkeresőzz! Írj leveleket, olyanoknak is, akik annyira nem jönnek be! Ne foglalkozz vele, ha nem válaszolnak! Ezzel tudod magad fejleszteni olyan értelemben, hogy egy idő után kialakul, hogy hogyan kezdeményezz, mit mondj magadról. Aztán egyszer majd valaki fog válaszolni is. Aztán majd többen. Szépen beszédbe elegyedsz velük. Jópáran le fognak lépni szó nélkül, de lesz gyakorlatod a társalgásban is, és nem úgy fogsz járni-kelni az utcán, hogy "Itt ez a sok jó nő, de nekem úgyse lesz ilyenem, mert hozzájuk sem merek szólni, és különben sem tudnék mit mondani..."


Ja, és olvass sokat! Ne közösségi oldal kommenteket, de nyilván nem is feltétlenül szépirodalmat. Ami érdekel. Tudományokról, zenéről, filmekről, sportról (ami nem foci, mert azt sok nő nem szereti), akármiről. Azért, hogy később legyen beszédtéma.


Nem kétperces meló, de megéri. :)

2020. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
MILF-et keress!
2020. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi ha kicsit off téma, de én azt javaslom, ne feltétlen tedd amit a 2es mond.

Úgy értem, igaza van, ismerkedj lányokkal, írj neki, de lehetőleg eleinte olyannak, akit nem ismersz személyesen. Had mondjak egy példát, egy srác a sulinkban szinte minden csajra ráír, de tényleg. És mivel tudjuk ezt róla, elhiheted mennyire veszik komolyan...

Ezért tényleg jó ötlet a levelezés, de erre figyelj oda.

2020. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy változtass, vagy vegyél egy kutyát! (Vagy van már?)
2020. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy hogy nézel ki. Ha jól, akkor esélyes, mert vannak olyan lányok, akiknek kb. teljesen mindegy, csak jól nézzen ki a pasi.


Olyan is, akinek csak a pénz a lényeg, azon kívül lehet 70 éves hörcsögfejű is, de ezt gondolom magadtól is tudod és ha lenne ennyi pénzed vagy esélyed ilyen vagyonra, akkor nem itt kérdeznél.


Szóval ha se nem jól nem nézel ki, se pénzzel nem tudsz kompenzálni, akkor marad a duma, személyiség, ilyesmi. Ha az sincs, akkor evolúciós sakk-matt.

2020. nov. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz! Én is a kutya sétáltatást ajánlom.
2020. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!