Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mivel tuningolja fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mivel tuningolja fel magát egy átlagos lány, hogy vonzóbb legyen?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok, amikkel vonzóbbá teheti magát egy lány anélkül, hogy sok vagy mű lenne?
2020. nov. 14. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Tanuljon egy küzdősportot, engem nagyon megvadítana egy ilyen nő.
2020. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Legyen értelmesebb, mint egy krumpli.
2020. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Önbizalommal.Mi férfiak szeretjük az ilyesmit,ha rendben vagy magaddal,akkor a világ is rendben lesz veled.
2020. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ésszel!
2020. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Találkoztál már olyannal aki jóval fiatalabbnak tűnt, mint amennyi és mindezt úgy, hogy nem volt rajta egy fél fizetésnek megfelelő kozmetikum vagy volt korábban plasztikai műtéte - és mégis meglepődsz a korán?"


Igen, magammal. Gyerekként, tiniként utáltam, most már szeretem, (pl. mikor 29 évesen 18 alattinak néztek, és nem akartak fület lőni, vagy orvos 31 évesen tininek nézett, és kereste az anyukámat, hogy kísérjen be vizsgálatra), de ez maga az arcszerkezetem, nem viselkedés.

2020. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!