Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Férfiként hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Férfiként hogyan lehet kulturáltan magas libidóval rendelkező társat keresni akinek szintén a szex a legfontosabb EGY KAPCSOLATBAN?

Figyelt kérdés

Nem okoz gondot az ismerkedés, de mivel a munkaköröm miatt férfiakkal vagyok körülvéve maximum a teljesen idegen nőkkel történő ismerkedés marad.


Ez az ismerkedési forma meg éppen elég kínos és erőltetett már önmagában is, nem olyan, mint mikor kötetlenül beszélgetsz egy ismerősi társaságba tartozó nővel és spontán feljön a téma.


Számomra viszont a jól működő szexuális élet annyira egy kapcsolat alapja, hogy nem akarok feleslegesen néhány órát sem elpazarolni az életemből olyan nőkkel való ismerkedésre, akikkel ezen a téren nem illünk össze.


Egy hithű katolikus vagy egy vegán minden gond nélkül felhozhatja már az ismerkedés legelején ezt a témát és vagy azonnal kiderül, hogy "jaj de jó, én is" vagy "hát, számomra semleges, de ha neked ez ennyire fontos, akkor nem biztos, hogy működne a kapcsolat" vagy egyenesen negatív a reakció, de akkor amúgy se illettek volna össze.


A szexnél viszont az a tapasztalatom, hogy sokszor azok a nők vannak a legjobban kiéleződve arra, hogy ha felhozza valaki a szexet, akkor kuka, akik amúgy szeretik a szexet.


Épp egyik régebbi exemmel találkoztam a napokban és érdeklődtem, hogy mi újság a pasikkal, ő meg közölte, hogy nagyon gáz a felhozatal, élőben most nem igazán tud ismerkedni a társkeresőkről meg törölte magát, mert minden pasi csak szexelni akar. Nem tudtam nem odaszúrni neki, hogy velem is naponta többször és volt, hogy ő kezdeményezett. Erre olyat reagált, amit nem tudok megfejteni...


Amúgy házibulin jöttünk össze, tök gyorsan történt minden és nem is beszélgettünk sokat előtte, még ittasak se voltunk túlzottan, aztán 7 hónapot voltunk együtt.


Jó, de hát veled csak úgy megtörtént... aztán újra és újra és kapcsolat lett belőle. De ha randin felhoztad volna a szex témát vagy a randi végén meg akarsz csókolni tuti felpofoztalak volna és nem lett volna semmi.


Aztán szó szót követett és nem lettem okosabb, viszont ő megsértődött, meg hogy én ne nézzem őt k...vának (egy szóval nem utaltam rá), hogy majd ő minden jött-ment random emberrel (akivel elmegy randizni az random ember ezek szerint, én akit akkor látott életében először és a keresztnevemet sem tudta nem voltam random ember) első randin elmegy.


Úgyhogy a nőktől kérdezném elsősorban, hogyan lehet kulturáltan, de mégis érthetően a tudtotokra adni, hogy később ebből ne legyen félreértés és felesleges randi sem ha nem illünk ezen a téren össze?



2020. nov. 15. 07:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attol h veled lefekudt akkor es ott mert okyanja volt
2020. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 vagyok

Na hamarabb elkuldte. Szoval attol hogy veled ott es akkor lefekudt mert olyanja volt tenyleg nem lehet ebbol kiindulni hogy mindenkvel ez lesz. Nokent is lehet a szexet csak szexnek tekinteni es van akit egy randi utan mar kivanok valakivel meg meg heteket ismerkedek. Erzelmileg ott kell lennem hogy valakit akarjak. Pl ha en hosszu tavu kapcsolatot keresek nekem fontos h mint ember szimpatikus legyen elotte hogy varhatoan tisztelettudo legyen es az igenyeimet is figyelembe vegye. Valakin ez azonnal latszik.

Ha valakit csak meg akarok d...ni akkor is kell egy minimalis jo benyomast szerezzek rola de nem biztos h annyit varok a szexszel.

Hogy a kerdesedre is valaszoljak szerintem kiemelheted ismerkedesnel amikor rakerdez a csaj h mit keresel (vagy te is megkerdezheted) hogy alapvetoen kapcsolatot (mmint feltetelezem h azt) es meg x dolgot szeretnel a választottadban tobbek kozt h szexualis teren passzoljatok. Na es akkor ezt innen lehet vinni tovább. Mondjuk en ezt se elso randin hoznam fel hanem a masodikon

2020. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!