Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy csak az ocsmány nőknek tetszem?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen regisztráltam egy online társkereső oldalra. Már rövid idő elteltével folyamatosan írta hogy "tetszem egy nőnek" egészen amíg kb. 40-50 kedvelés össze is jött elég hamar. Viszont nem fedte fel kik kedveltek, akiket meg én kedveltem azokkal sosem kerültem párba. Emiatt azt gondoltam hogy kamu az egész, biztos nem is kedvel senki, aztán azért is fizettem egy kisebb összeget hogy megnézzem kik kedveltek. Nagyon kiábrándító volt hogy egytől egyig nagyon kiábrándító külsejű nők voltak, a legtöbb nagyon csúnya, igénytelen, elhízott, műveletlen (tele helyesírási hibákkal a profilja). Én nem tartom magam igénytelennek vagy ápolatlannak, nem vagyok elhízva és nem is gondolom hogy annyira ronda lennék. De ezek szerint mégis ezek a nők az én szintem hiszem a szebb és igényesebb nők közül egyiknek sem tetszem.
2020. nov. 16. 20:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
8as ezt anyukád mondta neked?? Nem igazán vagy az...?? hát nem ő
2020. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
10/6.89 et kaptam 143 szavazás alapján egy oldalon. De igen, nem vagyok 10/9-es vagy 10/10 es jópasi, mint amire a társkeresős nők 99%-a vágyik.
2020. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Az ocsmányaknak mindenki tetszik.
2020. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%
#8as nem unod az önreklámot? Még pár nappal ezelőtt egy kérdést tettél fel magadról, most meg kommentben erőlködsz :)) Nem nézel ki jól ember, nyugodj meg
2020. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%
8-asnak kicsi diéta kellene most, hogy megnéztem a képet.
2020. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%
Okès, igaz, 3-4 kiló mínusz rámfèrne. 14-es. Most várjuk rólad a kèpet...Ugye az ítèlkezzen, aki tökèletes.
2020. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
De talan a kerdezonek kellene tanacsot adni mr tökèletesek. :)
2020. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Sírva ne fakadj.
2020. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
írt a nyolcas egy levelet, be van sértődve :))) Itt mutogatja magát, és nem tudja elviselni, ha valakinek nem tetszik...
2020. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%

Az átlag férfi is latin macsónak képzeli magát, naná neki jár a topmodell barátnő. Azért nincs nőtök, mert nem a saját kategóriátokban kerestek, mert az ronda, öreg stb. Egy tanulmányban pont erről volt szó, a férfiak mind felpontozták magukat a nők meg inkább le, ez sokat elárul.

A bátyám 45 éves is fiatal emberként tekint magára a hasonló korú nőket leöregezi, meg szetinte ő jőképű, háát nem akarom megbántani...

2020. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!