Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy csak az ocsmány nőknek tetszem?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen regisztráltam egy online társkereső oldalra. Már rövid idő elteltével folyamatosan írta hogy "tetszem egy nőnek" egészen amíg kb. 40-50 kedvelés össze is jött elég hamar. Viszont nem fedte fel kik kedveltek, akiket meg én kedveltem azokkal sosem kerültem párba. Emiatt azt gondoltam hogy kamu az egész, biztos nem is kedvel senki, aztán azért is fizettem egy kisebb összeget hogy megnézzem kik kedveltek. Nagyon kiábrándító volt hogy egytől egyig nagyon kiábrándító külsejű nők voltak, a legtöbb nagyon csúnya, igénytelen, elhízott, műveletlen (tele helyesírási hibákkal a profilja). Én nem tartom magam igénytelennek vagy ápolatlannak, nem vagyok elhízva és nem is gondolom hogy annyira ronda lennék. De ezek szerint mégis ezek a nők az én szintem hiszem a szebb és igényesebb nők közül egyiknek sem tetszem.
2020. nov. 16. 20:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
8-as korábban töltött fel képet a fejéről is vagy csak a torzóról?
2020. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
20-as, egyszer csapta a szelet egy 60 éves "fiatalos" és "fiatal lelkű" pasas, és azt mondta nekem, hogy Ő csak velem egykorúakkal áll le, (24 voltam akkor) mert neki a 40 évesek már nénik :))) Szegény olya randa, összeszáradt és ráncos volt... aztán visszafogtam magam
2020. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

Ezért rosszak a társkeresők, mert a szebb csajoknak akad 150 kéréjük.

A rosszak meg nem kellenek senkinek. Bocs de nekem se kéne kövér, igénytelen, buta ember. Inkább akkor nincs senkim.

2020. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%
A kerdes az volt, hogy a dagadt, ocsmany nok miert a nem ronda, sportosabb pasikra masznak a tarskereson. Azert mert a nok 90% a a sajat szintje felett keres mindig párt.
2020. nov. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az atlag no is meghulyul tarskereson es Jason Momoat akarja, ha nem jut, akkor inkabb torli magat onnan.
2020. nov. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
A ronda kövér nők is jópasit akarnak.
2020. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

23 nak is igaza vana válasz 2. felében.

Továbbra is fenntaetom,hogy a társkeresők nem túl szép és itt a lényeg: önmagukra is igénytelen lányok társfüggők ....

Tegnap állok a zebránál mellettem egy lány , gyönyörű arc ápolt....mellben jó, nézem hasa mint aki lenyelt egy 20 literes boros hordót. Nagy has szeméremdomb felett extra párna....De mégis azt mondom rá szép igényes megjelenésű lány más kategória mint a társkeresőkön elnyúlt ruha retkes láb ápolatlan haj igénytelen környezet ....fénykép.

2020. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Meg az is elmond valamit, hogy vannak olyan lányok akik évek óta fent vannak és aktívan látogatják az oldalt. Ott azért már elég nagy baj lehet ha senki nem áll le velük hosszabb távon.
2020. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
utolsó: és rengeteg olyan szép arcú lány is van, akik pl 3-4 éve ugyanott fent vannak, mert láttam. Nehezen hihető, h nem találnak senkit. Inkább csak szórakozni járnak fel 10/9 en, vagy egónövelés céljából.
2020. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!