Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 ezres fizetéssel van esélyem egy nőnél?

Figyelt kérdés

[link]


Külsőre 168 cm vagyok és 80 kg. Kedves arca van és a videói alapján is kedves lány.


2020. nov. 17. 07:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
82%
Akkor tényleg én csinálok valamit rosszul mert engem se a párom se egyik exem nem fizetett be wellnessre, meg nyaralgatni. Pizzazni, randizni szoktunk bár nem minden héten, de mint mondtam felesben. Viszont te is rosszul csinálsz valamit ha 1.csak ilyen nőket találsz akik ezt elvarjak. 2.ha zokszó nélkül fizetsz mint a kisangyal. Vagy ronda vagy tele pénzzel akinek azért insta modell kell. Az átlag rohadtul nem ez. Vagy ha igen akkor szerinted a vidéki gyári munkásnak hogy lesz felesége, gyereke?
2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
47%
Neked ez a rúdtánc külsejű luxu p..a tetszik? lol
2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
a legtöbb nő nem várja el az 50 ezer szülinapi ajándékot és az évi 100 ezrest nyaralást, de az jó pont ha nem fizetnek felesbe mindent, pl. a lakbért közösen, a rezsit csak a pasi állja, illetve kisebb értékű ajándékokat vesz szülinapra, névnapra, pl, egy rúzs 6000 Ft, vagy könyvutalvány. Emelett havi egy belépő, étterem, mozi ha ugye nincs vírus, kb 20 ezerre jön ki egy program. tehát olyan havi 25 ezer, plusz fizeti a rezsijét, ha együtt laknak. Esetleg évi egy nyaralás, de az nem kell drága legyen, elég belföldre egy 3 csillagosba egy hét.
2020. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Folyton savazzátok a nőket azért mert szerintetek hülye módon működik az agyunk, de mi a f aszom ez a kérdés?
2020. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
73%
En meg olyan novel nem talalkoztam a normalis, atlag kulseju, atlagdiplomas nok kozott, aki beèrnè belfoldi utazassal (virus idoszakban lehet, de amugy nem).
2020. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
69%
Hát én oda megyek kirándulni ahova a pénzem futja. Ha a pasi fizet akkor meg oda ahova ő akar és befogom a pofám ha már elvisz, de nem kötelező neki. Ilyen egyszerű. Normális nő így gondolkodik. Az a ti bajotok hogy nem találtok normális nőt.
2020. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Kevés pénzre nem lehet alapozni, nem lehet belőle lakást venni, és mondjuk a feleségedet sem tudod eltartani, amikor már van egy babátok, és ő gyesen van.


Barátom meghívott néha-néha kajálni étterembe, de akkor is cakumpakk 6-8 ezres számla volt a gyakori, nem 30 ezres. Albérlet felesbe, anno a mozit vagy feleztük, vagy meghívott (évi 2-3 alkalom). Színházban 1x voltunk, azt a jegyet ajándékba kaptam tőle karácsonyra. Kaptam már tőle drágább ajándékot is, de én nem várom el, sőt kifejezetten kellemetlenül is tudom érezni magam, ha egy születésnapi ajándék drágább, mint 15 ezer Ft pl.

Ja, és nyaralások nagyjából felesbe. Általában a szállást felezzük, és az ott adódó költségeket úgy osztjuk meg, hogy egyszer ő fizet, egyszer én.

160 ezer Ft kevés, ha csak nincs egy saját kapott lakásod már. Ha a párod is ennyit keresne, legjobb esetben havi 100 ezret raknátok félre, ebből sosem lesz lakás.

2020. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Mai napig nem értem itt ezt a fizetéses kérdést, hogy ki mennyit keres és mennyi az esélye....kb mint óvoda..


Soha, de soha nem esik szó róla és senkinek nincs semmi köze ahhoz, hogy ki mennyit keres havonta.


Na azokon a randikon ahol ez kérdés, onnan érdemes hazamenni.


De erről nem esik szó. Max a pénzéhes ribiknél.


Egy kérdés van csupán, egyetlen egy! Te magad megélsz a pénzedből?


Megvan mindened amire szükséged van? Minden számla ki van fizetve? Megvehetsz minden ételt italt amit szeretsz? Igényes vagy külsődre, ápolt tiszta, nem vagy szakadt? ésatöbbi.

Ha igen akkor ki nem, sz**arja le mennyit keresel. Nincs köze hozzá!

2020. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 MolotovPunk ***** válasza:
Utolsó válaszoló írja jól.Amíg neked elég az a pénz amit megkeresel,addig oké.Senkire nem tartozik az,hogy mennyit keresel.Egyébként 160 ezres fizetéssel is találhatsz magad mellé nőt nagyjából olyat,aki hasonlóan annyit keres,mint kb te kedves kérdező.Egyébként,ha már első randin az a kérdése a csajnak,hogy mennyit keresel havonta,ott már tényleg gond van.Onnan kell időben lelépni.
2020. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

ebből sosem lesz lakás


A legtöbb szingli normálisan kereső 40 körüli férfi isemrősöm még albiban él. Miért lenne gáz?

2020. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!