Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem van 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van 30 feletti férfiként a szüleimmel élve,80 ezres fizetéssel, autó és jogosítvány nélkül társat találni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű sem.
2015. okt. 29. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
gondold el, hogyha nő lennél, akokr még igy igy vinnének mint a cukrot
2015. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Őszinte leszek, nem sok. :/
2015. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80 ezres fizetés kevés, de az nem a te szégyened, hogy nagyon sokan csak ennyit kapnak. Autó és jogsi nem mindenkinek számít, de a megélhetés fontos, főleg, ha valaki családot tervez. Nem mondom, hogy esélytelen, csak ha hasonló körülményű partnert fogsz ki, és nem tudsz előrébb jutni, elég szűkösen lesztek.
2015. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát k. u. r. V. á. r. a semmi
2015. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
hát bocs, de ha jóképü lennél, akkor még igy is simán tudnál dugni.
2015. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Őszintén? Még ha nem is vettél szelvényt, az ötös lottóra nagyobb az esélyed.
2015. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt párkapcsolatod,akkor nagyon kicsi.
2015. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha még tapasztalatod sincs a párkapcsolatok terén, akkor szinte semmi esélyed. Ebben az esetben az önismereted kellene fejlesztened. Az autó nem létkérdés. A fizetés nagyon kicsi, sajnos Magyarországon sokan dolgoznak bagóért, ami szégyen. DE rajtad is múlik, hogy többet érj el becsületes úton. Ezt azért szeretném hangsúlyozni, mert sokan másokon átgázolva élnek jó életszínvonalon, mert máshoz nincs tehetségük. Egy 30-as férfinak az egzisztencia fontos tényező már, ezek szerint nem választottál jól szakmát, nem értesz elég jól a szakmádhoz, vagy hiányzik belőled a talpraesettség, hogy ennél jobb állást nem találtál. A 80 ezer azt jelenti egy nőnek, hogy nem vagy sikeres és ennyi pénzből még egy gyereket se lehet felnevelni.
2015. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

# 8 Időpont ma 12:19 - Egyetértek.


Szó se róla, én is kerestem ennyit, de nekem fontos volt, hogy ne ragadjak le, tovább tudjak lépni, most 30 fölött 80%-kal többet keresek, még ez sem dőzsölés, de ez már elegendő ahhoz, hogy fenn tudjam tartani magam, és amit addig gyűjtöttem, míg a szüleimmel éltem, be tudjam áldozni egy saját kis lakásra, ahonnan el lehet indulni. Ha ezek az igények és a cselekvés, hogy elérje, nincsenek meg egy pasiban, önállósodás, függetlenedés, előrelépés, küzdés, akkor nincs közös jövőnk, még akkor sem, ha esetleg jó ember, szimpatikus. Én idővel családban, gyerekben gondolkodok, akkor meg az egyik fizetés egy része kiesik (általában a nőé, mert kevés férfi marad otthon a gyerekkel a nő helyett), viszont a kiadások ezidő alatt sem csökkennek, sőt. Én meg nem szeretnék úgy gyereket nevelni, hogy nélkülözünk. Apám nagyon szegény családban nőtt fel, mindent megtett, hogy a gyerekeinek ne ez a sors jusson.

2015. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Én igazán nem vagyok pénzcentrikus. De még nálam sem volna esélyed. Egy fő dolog miatt: szüleiddel élsz.

Ha csak a többi tényező lenne, még szóba jöhetnél. De 30 fölött egy pasi, ha a szüleivel él, hát az szóba nem jöhet.

2015. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!