Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés, ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha van egy aranyos barátnőm, akivel szerelmesek vagyunk egymásba? 27 évesen sajnos még soha nem volt barátnőm, szexben is csak 2-szer volt részem. Régóta próbálkozok barátnőt találni, eddig sajnos sikertelenül.

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szar :D
2020. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Egy aranyos barátnő? Hát, testvérem, azt az ellenségemnek sem kívánom!
2020. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon rossz érzés... Még milyen lenne?

idióta

2020. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne ámítsd magad. Sajnos nem egyszerű. Itt vagyok lassan 31 évesen, kettő hosszabb kapcsolatom volt meg lefeküdtem 4 lánnyal összesen.

Nagyon nehéz párt találni. Főleg ha megtudják, hogy előtte nem is volt kapcsolatod rögtön gáznak tartanak és nem akarnak semmit.

Ellenben akinek 2 havonta kapcsolata van azt meg istenítik.

2020. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szörnyű érzés! Nem lehetsz valami okos ember.
2020. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha elég jól állsz emberi és társas készségekből, a kutya se fogja gondolni, hogy még nem volt párkapcsolatod (nekem is huszonéveim közepe felé lett először, és az első barátnőmet alig tudtam meggyőzni, hogy nem kamuzok, tényleg ő az első). szóval lehet, hogy először ezekre kéne erősíteni.
2020. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!