Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért erőltetik annyira, hogy a fiatal lányok velük jöjjenek össze?

Figyelt kérdés

Itteni válaszok mutatják ezt. Ha egy huszonéves lány kiír a párkapcsolatáról egy kérdést, és kiderül, hogy a barátja is huszonéves, akkor biztos lesz valaki, aki azt írja, hogy ez a barátja kora miatt van, ha egy idősebb, érett férfi lenne a párja, akkor ezek nem történnének, stb.


Mintha a kor garancia lenne mindenre. Idősebb férfiak között is pont annyi a bunkó, érzéketlen, buta, önző stb. Főleg hogy szerintem nagyon nagyon ritka az, amikor egy idősebb férfi tényleg kapcsolat szándékából ismerkedik egy fiatal lánnyal.


Szerintem ezek a férfiak csak friss, feszes, vékony, könnyen irányítható barátnőt akarnak, és közben próbálják elhitetni a lányokkal, hogy nekik igenis erre van szükségük, hogy ők mennyivel jobbak egy fiatalabbnál, ők sokkal több mindent tudnak megadni, stb.


Lehet én gondolkozom furán, de huszonéves lányként inkább választok egy 20-as, vagy esetleg még korai 30-as férfit, mint egy 40-est vagy 50-est.


Igen, vannak olyan idősebb férfiak, akik jól néznek ki, jól tartják magukat, de egyrészt ők a népesség elenyésző részét teszik ki, másrészt meg hosszútávú kapcsolatra még ők sem a legideálisabbak egy fiatal lánynak.


Bár lehet velem van a gond, és a többi lány tényleg 40-es, 50-es férfiakról ábrándozik.



2020. nov. 17. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Félre érted, vannak bizonyos szokások érettlenségek ,amik hozzá tartoznak a fiatalsághoz, de ezt el kell fogadni és nem nyafogni! Az , hogy a 20-22 éves pistike gépezik , iszik, drogozik , a haverokkal bandázik mind a korához mérten "normális" de jön sírni erzsike azzal az indokkal ,hogy az ő érzelmei le vannak kakilva .. Itt nem konkrétan arról van szó , hogy minden idősebb jobb meg helyesebb , csak az idő előrehaladtával a legtöbben komolyodnak, persze kivételek vannak és lesznek is!
2020. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
A francokat abrandoznak róluk a lányok. A papák abrandoznak, és nem fogják fel, hogy az a hajó már rég elment.
2020. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, itt konkrétan vannak, akik leírták, hogy egy fiatal lánynak idősebb férfit KELL választania, mert egy fiatallal mindig csak a probléma lesz, az idősebb érett férfi meg milyen tökéletes, tapasztalt, törődő, gondoskodó, stb.
2020. nov. 17. 17:12
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Én csak spermazsáknak használom az ilyen 20-as csajokat (F 75)
2020. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kizárt, hogy te 75 éves vagy
2020. nov. 17. 17:18
 6/19 Noren1989 ***** válasza:
30%
31 vagyok, csak fiatalabb nőim voltak. Szeretnék ennél a tendenciànàl hosszútàvon is megmaradni.
2020. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel ki mit súlykol, te csak kövesd az érzéseidet vágyaidat, aztán meglátod.
2020. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6: látom a szövegértés nem az erősséged, 40-es, 50-es férfiakról van szó, nem olyanokról, akik éppenhogycsak beleesnek a 30-as kategóriába.
2020. nov. 17. 17:35
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
Idősödőnek tekintem magam 🤔 ha elmennél mellettem az utcàn, simàn lenegyveneseznél.
2020. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, mért miért lenne kizárt...
2020. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!