Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék nálam sokkal idősebb nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és vonzanak a kimondottan érett nők. társkeresőkön is próbálkoztam már, de általában mindig elutasítanak a koromra hivatkozva. Úgy érzem mintha talán lenne bennük egyfajta bizalmatlanság a korosztályom felé, pedig én nem akarom kihasználni őket. Van rendes munkám és lakásom is. 28/F

2020. okt. 30. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen, sokkal idősebbekkel? Azaz 60-70?


- nyugdíjasházak

- kutyasétás helyek

- gyógyfürdők

- patika

- Operett színház

2020. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szociális otthon?
2020. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Lakas 28 evesen? Örökolted vagy apuka vette? Lehet emiatt is elutasitanak, mert nem te teremtettel meg mindent
2020. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen miért ne vehetne valaki lakást magától? (nyilván hitelre, de attól még a tiéd)

Fuck...Mindig rátapint valaki a lényegre...xd

2020. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
En nem tudok ilyet, max videken kis paraszthazat vett es ujitotta fel, vagy 18 eves koratol kulfoldon dolgozik
2020. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Én 26 éves vagyok és nekem is van már féretéve 5 millió forint spórolt pénzem. Itt a vidéki nagyvárosban ahol lakom, 20 millióért vannak 3 szobás panelok, vagy 2 szobás kislakások. Ha nagyon akarnék, akkor már meglenne az önerőm egy lakásra és hitelfelvétel mellett tudtam volna venni. Nem értem minek kötsz bele egy lényegtelen apróságba.
2020. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy azért, mert attól tartanak, hogy kiakard őket használni, hanem mert a nők ritkán keresnek jóval fiatalabb társat. Pár év lényegtelen, de 10-20 az már elég sok.
2020. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tini korom óta jobban vonzanak az idősebb nők. Tavaly badoon egyébként egy totális félreértés végett elkezdtem beszélgetni és gyorsan 40-es nővel, én akkor voltam 21. Aztán lett belőle egy hosszabb nyári kaland, de neki nem én voltam az első fiatalabb pasi, de ez véget ért. Eltelt majdnem másfél év azóta majd most tinderen matcheltem egy szintén 40-es nővel, azzal a különbséggel, hogy nem szexkapcsolat hanem rendes párkapcsolat alakult ki belőle, lassan három hónapja együtt vagyunk. Szóval nagyon ritka az ilyen, gondoltam en, de kiderült, hogy a párom baráti körében szinte mindenkinel 10-30 év közötti korkülönbség van. Szóval vannak ilyenek, mind Tinder Vagy badoos kapcsolat, csak nehéz megtalálni. Meg tudni kell, hogy ne lőjön fölé az ember. Ahogy te kinézel, olyan nőt is kell keresni, aki jobban nézz ki klasszisokkal az ki fog offolni, velem is megesett. De én szurkolok, mert komolyan mondom hogy még soha nem voltam ilyen boldog mint most egy ilyen kapcsolatban. Sok sikert!
2020. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!