Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèrfiak ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak ti mennyire vagytok előítèlesek,ha egy nő kètszer is volt fèrjnèl/kètszer volt èlettársa?

Figyelt kérdés
Akár komolyabb vagy egyszerűbb okok miatt is elválhat valaki úgy is,hogy nagyrèszt nem rajta múltak a dolgok.Szerintetek lehet-e mèg alkalmas az ilyen hölgy komolyabb kapcsolatra?

2020. nov. 17. 21:16
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Bocsika!41 vagyok.Kèt gyermekem van kèt különböző apától.
2020. nov. 21. 11:47
 22/35 A kérdező kommentje:
Ès nem vagyok komolytalan.Èrett gondplkodású nőnek tartanak.
2020. nov. 21. 11:49
 23/35 anonim ***** válasza:
90%
szerintem 40 en felül már jóval toleránsabbak az emberek. nem itt kéne érdeklődnöd, ahol az átlagéletkor 15 év.
2020. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Igaz!
2020. nov. 21. 12:41
 25/35 anonim ***** válasza:
92%

"Kèt gyermekem van kèt különböző apától." vs. "Ès nem vagyok komolytalan.Èrett gondplkodású nőnek tartanak."


Ez csak engem emlékeztet erősen arra, hogy "Nem vagy kapafogú, Pistike, ez aljas rágalom, de csukd be a szád, légyszi, mert összekarcolod a parkettát!"?


A 21. században, ekkora tudáshalmazzal a hátunk mögött, internettel a zsebünkben egyszer is nagyon gáz belelépni ekkora gödörbe, de kétszer egymás után...


Azt meg ne várd, hogy az emberek többsége őszinte lesz hozzád a szemedben. A hozzád közelálló nők azért, mert nem akarnak megbántani meg hátha érdekük származik belőle, a hozzád közelálló férfiak meg hátha megdughatnak mert 2 gyerekkel 2 különböző apától szinte azt tetováltad a homlokodra, hogy "annyira buta, naiv nő vagyok, hogy gyere és legyél te a harmadik gyerekem harmadik apja."

2020. nov. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is van olyan barátnőm, akinek 2 gyereke van 2 apától, mondjuk egyikkel se volt házas, és mégis egy tök normális barátja lett, mert teljesen odáig van a nő személyiségétől.

Neked kell magadat feltuningolni, hogy vonzó legyél.

Ha te vonzó vagy, ha szerelmesek beléd, akkor a gyerekeidet is szeretni fogják. Viszont szerintem a házasságkötést már hanyagold a jövőben. Legyél sokkal megfontoltabb.

És ne azzal reklámozd magad, hogy érett vagy, mert egyáltalán nem vagy az, ezt mutatja az életudad, meg az is, hogy még itt is másra (a férjeidre) hárítod a teljes felelősséget. Mert te ugye ott se voltál... Nem feltétlenül baj, hogy 41 évesen is még éretlen vagy, ha végre elfogadod, belátod, hogy így van. Egyrészt van hova fejlődni, ami jó.

Találhatsz magadhoz hasonló párt, aki szintén lemaradásokkal küzd, és együtt fejlődhettek, vagy olyat, aki pátyolgatni akar valakit, és olyat keres, mint te. Sokan sokfélék vagyunk, és nálad előnytelenebb helyzetű emberek is találnak párt. Viszont mivel teveled is kompromisszumokat kell kötni, neked is késznek kell lenned arra, hogy kompromisszumokat köss a leendő pároddal szemben.

2020. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
82%
41 éves vagyok, két gyerek két különböző apától. Az első szétmenésem (nem válás, mert nem voltunk házasok), igenis rajtam is múlt. A mostani házasságom se tökéletes, sok probléma van, bár nagyon szeretjük egymást. Ha ez is tönkremenne, sose akarnék még egy férfit látni :). Maradnék örökre szingli.
2020. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem gondolok olyat,hogy nemcsak rajtam múlt.
2020. nov. 22. 19:37
 29/35 A kérdező kommentje:
Vègül is azt gondoltok,amit akartok.Èn tudom ,mièrt szakítottunk,ès èn tudom milyen vagyok.
2020. nov. 22. 20:29
 30/35 A kérdező kommentje:
A nagyrèszt nem rajtam múlt a kapcsolat alatt,meg azt èrtem,hogy hiába teszek bele a kapcsolatba,ha a másik meg nem.Hiába kell nekem valaki,ha már èn nem kellek.
2020. nov. 22. 20:35
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!