Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostani munkanélküli időszakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani munkanélküli időszakban kihasználom hogy van egy újépítésű lakásom,és egy új autóm társkereső oldalakon,lányok nektek bejön ez?

Figyelt kérdés

Nem írok semmi bemutatkozó szöveget, kiraktam pár képet a lakásomban ahogy élem az éltem, két szoba és egy hatalmas erkély, meg ahogy az új Opel Ingsigniámat vezetem.

Annyit írtam max oda hogy hitelmentes, azonnal költözhető, ha megfelelő partnert találok.

Elég sok a jelentkező, de hogy tudnám kiválasztani közülük azt aki az igaz szerelmet keresi?

34F


2020. nov. 17. 22:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Igaz szerelem? Melyiknek kéne megdobogtatnia a szívünket? A lakásnak vagy a kocsinak? Hamar döntsd el, nehogy ritmuszavarom legyen:)

Nekem is van lakásom és kocsim: na és? Be is b.xxna ha emiatt akarna engem valaki.

(bár erre az esetre van egy kiváló "szűrőm": anyának szólít :)))))

2020. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nagyon béna egy opellel csajozni :D
2020. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon béna autóval csajozni.
2020. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Az insignia szar autó, én 6 éve adtam el:) Most mercim van, na az jó kocsi és új.
2020. nov. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
Biztos rengeteg jelentkező lehet,ezért vagy egyedül 34 évesen.
2020. nov. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Annyira sok jelentkező van, hogy itt írkálod a kérdéseket? :)
2020. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szánalmas vagy:(((((
2020. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%
A nők legelső kérdései közt van a “mivel foglalkozol?” Ezek a dolgok nem nagy durranások (Írom úgy hogy nem vagyok csóróbb mint a kérdező), pontosabban a csaj megtartását segítheti, lásd “kalandnak jó de komolyabbhoz háttér kéne “ féle női kifarolások, de javakkal csak úgy lehet nőt felszedni ha tényleg felső tízezerben vagy és ez hatásvadász fotók nélkül is süt rólad. A koktélért csőrözést, esetleg WC-n történt röpke menetet persze nem tartom felszedésnek, az mai világban inkább már brahi
2020. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18: A mivel foglalkozol azért van, hogy tudja, mennyire illetek össze, nem azért, hogy mennyit keresel. Engem is érdekel, hogy a nőnek van e munkája és nem csak 40 éves de életében 5 percet sem dolgozott. Mentalitást fel lehet mérni ezzel a kérdéssel. Pedig én férfi vagyok. (Arról nem is beszélve, hogy egy irodalmár és egy fizikus nem biztos, hogy tud közös hangot találni, ha érted, mire gondolok). Neked sem esne jól, ha megtudnád, hogy mondjuk a csaj lakásos prosti. Na ilyenekre jó a "mivel foglalkozol" kérdés.
2020. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19-részben igaz amit írsz de szerintem mikor visszakérdeztél tőlük miért fontos ez hogy mivel foglalkozol, akkor előadták ezt, te pedig túl vakon ittad a szavaikat:) egy “celebkedésből” élő műsorokban felbukkanó rendszeresen nyilatkozgató nő szerinted kit választ? Aki a tucatnyi lakását adja ki bérbe, vagy aki újságárus? Ne szívják mellre az újságárusok valakivel csak kellett példálóznom. Azért is velük mert ők ráadásul inkább köthetők a médiához mint egy ingatlanbáró... aztán sokan mégis az ingatlanbáróra fogadnánk mint befutó...
2020. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!