Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostani munkanélküli időszakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani munkanélküli időszakban kihasználom hogy van egy újépítésű lakásom,és egy új autóm társkereső oldalakon,lányok nektek bejön ez?

Figyelt kérdés

Nem írok semmi bemutatkozó szöveget, kiraktam pár képet a lakásomban ahogy élem az éltem, két szoba és egy hatalmas erkély, meg ahogy az új Opel Ingsigniámat vezetem.

Annyit írtam max oda hogy hitelmentes, azonnal költözhető, ha megfelelő partnert találok.

Elég sok a jelentkező, de hogy tudnám kiválasztani közülük azt aki az igaz szerelmet keresi?

34F

nov. 17. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Igaz szerelem? Melyiknek kéne megdobogtatnia a szívünket? A lakásnak vagy a kocsinak? Hamar döntsd el, nehogy ritmuszavarom legyen:)

Nekem is van lakásom és kocsim: na és? Be is b.xxna ha emiatt akarna engem valaki.

(bár erre az esetre van egy kiváló "szűrőm": anyának szólít :)))))

nov. 17. 23:22
 12/17 anonim ***** válasza:
nagyon béna egy opellel csajozni :D
nov. 17. 23:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon béna autóval csajozni.
nov. 17. 23:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Az insignia szar autó, én 6 éve adtam el:) Most mercim van, na az jó kocsi és új.
nov. 18. 01:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Biztos rengeteg jelentkező lehet,ezért vagy egyedül 34 évesen.
nov. 18. 06:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Annyira sok jelentkező van, hogy itt írkálod a kérdéseket? :)
nov. 18. 08:21
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, szánalmas vagy:(((((
nov. 18. 10:17
1 2
Magány ellen közösség

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!