Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostani munkanélküli időszakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani munkanélküli időszakban kihasználom hogy van egy újépítésű lakásom,és egy új autóm társkereső oldalakon,lányok nektek bejön ez?

Figyelt kérdés

Nem írok semmi bemutatkozó szöveget, kiraktam pár képet a lakásomban ahogy élem az éltem, két szoba és egy hatalmas erkély, meg ahogy az új Opel Ingsigniámat vezetem.

Annyit írtam max oda hogy hitelmentes, azonnal költözhető, ha megfelelő partnert találok.

Elég sok a jelentkező, de hogy tudnám kiválasztani közülük azt aki az igaz szerelmet keresi?

34F


2020. nov. 17. 22:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20: Nem celebkedő nők a "célcsoportom", így nem tudom véleményezni, amit írsz. Én "egyszerű" hétköznapi nőt keresek magam mellé.
2020. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Példa volt arra hogy az azonos érdeklődési kör kb 145. szempont
2020. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!