Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló anyákat lenéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló anyákat lenéző és sokszor megvető férfiak az özvegyen maradtakról is hasonlóan rossz véleménnyel vannak, mint az elváltakról vagy a gyereket egyedül vállalókról?

Figyelt kérdés

Vagy róluk jobb a vélemény, esetleg sajnálják is őket, csak éppen nem kezdenének párkapcsolatot velük?

Nem egyszer kaptam meg a gunyoros kérdést, hogy "És apuci hol van?", mikor kiderült, hogy egyedül nevelem a lányomat. Arra a válaszra pedig, hogy "A temetőben." általában bocsánatkérés volt az instant reakció.

Ez mennyire általános?



2020. nov. 18. 20:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt úgy látom bejönnek a fiatal pasiknak az idősebb nők.

2020. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Minél távolabb van az apa, annál inkább elfogadóak az egyedülálló anyákkal szemben. Ha a másvilágon, az a legjobb.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A 8. válaszoló éppen ezt írja.

2020. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%

Mindenhol általános.


Akár özvegy akár elváltak a lényeg, hogy a nőnek van egy gyereke (vagy több).

Vagy képes elfogadni valaki a gyereket vagy nem.


És a másik, hogy akar e egyáltalán valaha is az illető gyereket.


"Az apuci hol van?" Ez egy gúnyos kérdés arra, hogy félrek**úrt, vagy a te hibád volt?


Aki nem akar egyáltalán gyereket az nem fog gyerekes nővel összejönni.

Aki nem akar egy nem saját gyereket felnevelni mert ha együtt éltek igen is ő is ugyanúgy nevelheti, az sem fog összejönni gyerekes nővel.


És az aki gyerek ellenére összejön egy ilyen nővel, az sem garancia, hogy vele is marad, mert lehet, hogy pár hét együttélés után inkább azt mondja, hogy kösz de nem.


Ahhoz nagyon kell szeretnie azt a nőt, és úgymond a gyerek sem árt ha jófej aranyos, nem pedig azaz apa nevelés, hogy gyűlöli anyu új barátját.

2020. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

A gyakorin? Mindegy, mi van, a nő a hibás érte.


A valóságban? Ritka az olyan tuskó pasi, aki ebbe beleugatna, a többségben van annyi tapintat, hogy nem kérdezősködik erről.

2020. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez nagyon durva, sajnálom nagyon, ami veled történt :(


Én családanya vagyok, elképzelni sem tudnám a férjem nélkül az életem.

Éppen ezért értem, ha valaki nem akar özvegy nővel /férfivel ismerkedni, mert az, hogy ők már nincsenek együtt nem döntés volt. Én soha az életben nem tudnék senkit úgy szeretni, mint a férjemet.


Viszont ez a bunkóság, amit veled szemben tanúsítanak egyszerűen elfogadhatatlan. Örülj, hogy ilyen hamar kiderül milyen férgek ezek és kerüld el messzire!

2020. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

5-ös, pontosan, teljes mértékben megértem, ha valaki nem szeretne párkapcsolatot egy megözvegyült nővel, és nem szeretne egy félárva gyereket az életébe.


De az felfoghatatlan számomra, hogy anélkül, hogy tudnák, miért maradtam egyedül, ebben a formában kérdeznek rá, nem pedig egy egyszerű, mi történt, miért vagy egyedül-lel.

2020. nov. 18. 21:14
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sosem hallottam ilyenről eddig. Hol fogsz ki ilyen suttyókat?


Fogadd részvétem :(


És kívánom, hogy találj társra és újra találd meg a boldogságot :)

2020. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


A legdurvább, hogy mivel én még nem érzem, hogy készen állnék egy új párkapcsolatra, ezért nem is keresek. Ezekbe a férfiakba ismerkedési célzat nélkül, tágabb ismerettségi körben, ismerősök ismerősei, szomszédok, munkakapcsolatok révén futottam.

2020. nov. 18. 21:22
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Ja hogy még csak nem is randin?

Azt hittem, hogy már próbálsz ismerkedni és ott ilyen "úriemberek". Ez így még ocsmányabb. Mi a fene közük van ehhez??!


Megértem, ha valaki 3 gyerek 3 apától kategóriánál felteszi a kérdést nem túl udvarias módon, na de egy egy gyerekes egyedülálló édesanyánál ez nekem abszurd.

2020. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Elvált, gyermekét egyedül nevelő nővel el tudok képzelni kapcsolatot, de a gyerekre csak úgy tekintenék, hogy a barátnőm családtagja, egy özvegy nő esetén, ha úgy alakulnának a dolgok mindenkinél, el tudom képzelni a mostoha apaságot.
2020. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!