Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fog leesni az embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog leesni az embereknek, hogy a Tinder és társaik csak egy álomvilág?

Figyelt kérdés
Egy mesterségesen generált platform, ahol a valósághoz köze nincs az interakcióknak. Mind a két nemből a rosszat hozza csak elő. Nem csajok nem vagytok ti 10/10-es nők, és a pasik sem annyira rosszak, mint ahogy némelyik elhiszi magáról, mert némelyik tini p@csa nem ír vissza.
2020. nov. 19. 00:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Miből gondolod hogy senki nem találhat párt és hogy semmi realitás nincs benne?én pl reálisan keresek meg sokan mások is.ne általánosits.valóban elég rossz oldal nekem se jött össze kapcsolat onnan de lehetne kivételek lehet csak nem találkoztam.mindegy elegem lett hogy a kivételeket keressem inkább keresek olyan helyet ahol nem azt kell keresni.amugy meg a való életben is ezek vannak nem?akik ott fent vannak azok a való életben is ott vannak szóval valamennyire tükrözi az (ir)realitást.de azt hiszem értem mire utalsz hogy sokkal nagyobb neten az arcuk.ezzel egyet is értek.
2020. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
meserségesen generált platform?hát azért a valósághoz van köze mert sokan ennyire szarok élőben is.irreális elvárásokkal
2020. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11, 12


Főleg azért irreális, mert a Tinder feldobja nekem a Lakatos Dzsesszikákat, meg a palotanegyedi "értelmiségi" luxuslányokat is, csak hát -szerencsére- valószínűleg amúgy életemben nem találkoznék egyikkel sem, mert nem olyan körökben mozgok.


Legalábbis én egy alsó-középosztálybéli családból származom, ha valakit, a Lakatos Dzsesszikát előbb látom meg, ha átpillantok a kocsiból a lakótelep melletti buszmegbe, de ettől még más szinten vagyunk, mások az igényeink...


Órákon keresztül fejtegethetném, hogy szerintem miért olyan rohadt torz ez az egész rendszer.


A másik oldalnak, a nőknek se jobb szerintem! Nagyim hatvanasként próbált társat keresni, és még egy HATVANASNAK is tömegével küldtek huszonéves incel-szerűségek undorító szövegeket, dickpiceket, ilyesmit!


#10

2020. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

Szeméttelep ez a Tinder...életem legszarabb, legunalmasabb és leggázabb randijai onnan voltak.

Egy pluszt tudok csak mondani, akivel életemben a legjobbakat szexeltem, na ő Tinderről volt. De ennyi.

2021. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!