Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Minél több, nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Minél több, nőknél sikertelen férfiaktól származó kérdést és kommentet olvastok ezen az oldalon, annál inkább ezek a férfiak lesznek szimpatikusak számotokra és ilyesmi párt fogtok keresni? Vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 12:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem sokat változtat, vannak jófej örökké szingli ismerőseim.


Azokat viszont, akiknek nincs baráti társasága és diplomája, hanyagolni fogom, mert az ilyen kérdések végén gyakran kiderül, hogy az unszimpatikus egyének általában nem tudnak ismerkedni fiúkkal sem és "nem keresnek jól", esetleg még otthon is laknak.


Amúgy itt is vannak szimpatikus - sosem volt barátnője - férfiak, általában leírják magukról, hogy szerintük igaz egy állítás, mert van diplomájuk, vannak barátaik, jól kereső munkájuk és ennek ellenére nem találnak barátnőt. Náluk már a stílus teljesen más, nem behízelgő vagy bunkó.


Privátot nem kérek, mert amúgy nem aktuális a párkeresés.

2020. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
10# Mi az egy újabb monitor mögé bújó nőzaklató? :D Mitől vagyok rosszabb én ezt csak azokkal csinálom akik ezt másokkal megcsinálják (ergo a bűnözőkkel) még ti az ártatlanokkal. Sajnos a BTK nem szabályozza eléggé az internetes zaklatást és a netes bűnözőknek a többsége büntetlenül marad.
2020. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%
12 csakhogy csúnyákat mondani a nőkről online nem zaklatás, te pedig nem vagy bíró/esküdtszék/végrehajtó/Isten egyben. Ők csak hadd mondják a magukét, senkinek nem segítesz ezzel.
2020. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

13


Általában nem állnak meg itt, belefutottam pár ilyen alakba én magam is.

2020. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
36%
14 akkor azokat rendezd le velük ha ártanak neked, de nem bíráskodhatsz más felett.
2020. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
Én nem a "bíráskodó" válaszoló vagyok, de tőlem is számíthatnak kicsinálásra, egy idő után eljutottam oda, hogy úgy viselkedek már én is az ilyenekkel, hogy örülhet, ha nem lesz kedve még aznap öngyilkosnak lenni.
2020. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%

#16


Milyen ilyennel?

Nehogy már egy kérdés a gyakorikerdeseken annyira érzékenyen érítsen, hogy öngyilkosságba akarsz hajszolni valakit.

2020. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
13# Kaptam halálos fenyegetést mert nem ismerkedtem vele, kijelentette hogy lementette a képeim és fel fogja használni, napi 3 profillal ir rám hogy személyes infókat megtudjon ez nem zaklatás? Igen bőven megérdemli az ilyen gyáva hulladék hogy kicsinálják és felfedjék a személyazonosságát.
2020. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem egy kérdés, hanem aki személyesen velem olyan amilyen, ugyanis az előző kommentemben is erről volt szó.
2020. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%

12-es! Amit te csinálsz az ugyanúgy bűncselekmény, csak tudjad. Az önbíráskodást viszont szabályozza a Btk, én a helyedben nem lennék rá ennyire büszke...

Mellesleg én is csatlakozom, te semmivel nem vagy jobb.


Aki pont olyanná válik, mint akiket úgymond "üldöz" és még büszkélkedik is vele, az miben is jobb náluk? Ezen gondolkodj. Egy rendőr például nem lövi fejbe a rablógyilkost, pont mert ő képviseli a rendet, lehet megérdemelné az ipse, de pont azért központilag, államilag fenntartott igazságszolgáltatás, hogy ne önbíráskodjunk, ha pedig te kijelented, hogy ez meg az nincs szabályozva és mégis megteszed, akkor az szó szerint törvénysértés, mert lényegében véve át akarod vállalni az állam szerepét, és te mondod meg, hogy mit hogyan kell, ami mondom, törvénysértés, és ez benne van a Btk-ban.


"egy újabb monitor mögé bújt nőzaklató"-mert szerinted, aki nem azt mondja, ami neked tetszik az az...látod már miért nem vagy semmivel sem jobb? Önbíráskodsz és vádaskodsz.

2020. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!