Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasiként vallásos csajokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasiként vallásos csajoknál nagyobb esélyem lenne barátnőre?

Figyelt kérdés
Most találtam rá egy szép, de full vallásos csajra, akivel chateltem. Annyi a gond, hogy én totál ateista vagyok és szűz de feltűnt már, hogy ezeknél a fiatal vallási közösségeknél milyen szoros kapcsolat van és arra gondoltam, hogy akár csatlakozhatnék is egy ilyenhez hátha összejönne egy lánnyal a történet. Igaz már 27 vagyok szóval ez önmagában hátrány. De emellet még alacsony, sovány és autoimmun beteg is vagyok. De nagyon szeretnék már egy szexuális kapcsolatot egy finom lánnyal!

2020. nov. 22. 16:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12 ezt osztom, nekem is az a vallásos csaj így az étterem közepén elkezdte, hogy az exe nem dugta meg elégszer, neku napi 1 a minimum.
2020. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen lúzer vagy! Tipikus szűz szar, aki csak a p.....nát látja(csak dugna már mert be van csavarodva!) nem pedig a nőt! Kezeltesd inkább magad!
2020. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ugyan nem írtad, hogy milyen vallás (ez lehet szekta is, meg pl. katolikus vagy református is), de az általánosságban igaz, hogy aki hívő, ott a párja világnézete nagyon is számít... Jobban, minthogy szűz-e vagy sem.

Én is hívő vagyok, sok barátom is az, azért merem ezt így írni.

Aztán, ha szekta is, akkor ott jellemző az is, hogy nem is lehet olyannal együtt, aki nem ugyanahhoz a közösséghez tartozik. A történelmi egyházaknál ez nem annyira jellemző, sőt az ateizmus sem feltétlen gond, de az már igen, hogy milyen ember vagy. Ha csak szexre hajtasz, akkor az igen, aki tényleg komolyan vallásos, annál ez kizáró ok.

2020. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13: római katolikus
2020. nov. 23. 18:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérlek ne használj ki egy római katolikus lányt, mert személyes sértésnek veszem és megkereslek.
2020. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-Orvos látott már? Az, hogy valaki vallásos, nem jelenti, hogy hülye, de azt sem, hogy nem lehet kalandja. Nem mindenki bigott egy közösségben, ahogy én sem.
2020. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja és kérdező, nyugodtan ismerkedj vele, csak ne verd át, kommunikáld le vele mik a céljaid, ha komoly, azt, ha laza, azt és ő majd reagál, hogy belefér-e neki. Ennyi az egész.
2020. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15ös. Szólj nekem is, segítek megkeresni.
2020. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A "vallásos" lányok tudnak a legnagyobb luvnyák lenni, szóval a matematikai esélyed megvan, de egy ifibe valószínűleg nem 27 éves felnőtt embert várnak, szóval ezt a témát a helyedben elengedném
2020. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a vallásos lányok is levágják, hogy egy lúzer vagy.


Hidd el, egy vallásos lánynál kevesebb a válogatós.

2020. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!