Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon félek hogy elcsesztem,e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogy elcsesztem,ez normális vagy csak túlgondolom ?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit személyesen ismertem már egy ideje,de csak most kezdtünk beszélgetni.Eddig jót beszéltünk,de amit írtam nem nézte meg.Tegnap még köszönt is nekem.Attól félek hogy elcsesztem valamit,de nem írtam ma rá.Nem akarom megfojtani meg pánikolósnak tűnni,de a nem hagy a dolog nyugodni.Nagyon akarom a lányt,végre bene megleltem a boldogságot,főleg hogy egy csúnya párkapcsolati szakításon estem túl 3 hónappal ezelőtt.Nagyon félek hogy elbasztam valamit és ezért nem ír.
2020. nov. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj. Lehet hogy tényleg elcsesztél valamit, lehet hogy nem ér rá, lehet hogy covidos a nagymamája. Ki tudja? Kár pánikolni.
2020. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jót beszélgettél és már azt mondod, hogy benne megtaláltad a boldogságot? Ha valami ilyesmit írtál neki, akkor konkrétan elijesztetted.
2020. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem olvassa el, akkor zaklatásnak veszi a közeledésed
2020. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak én tartom furcsának hogy mindenki aki itt beszrlgetést említ, az a messengeren való phaszkodásra gondol? Tényleg ebből áll a társas érintkezés? Irogatnak egymásra?
2020. nov. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!