Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van okom aggódni vagy túlgondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés
Eddig ez a srác eléggé fokozott jelét adta, hogy odavan értem, bár egy kicsit sztachanovista. Hétfőn beszéltünk utoljára. Azóta a Facebook chat többször mutatta online esténként, de az én akkori üzeneteim azóta is olvasatlanul ott vannak fehér pipás körrel. Engem az aggaszt, hogyha engem valaki érdekel, nem tudok nem beszélni vele 3 napig. Hétvégén nem keresett (előtte mindig Ő írt először), hétfőn ráírtam és írta, hogy hétvégéje is sok munkával telt. De én nem vagyok nyugodt. Nem tudom a Facebook mennyire megbízható. Szerintek? Várom, hogy keressen. Most nem fogok ráírni tuti.

2020. okt. 15. 21:02
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
90%
Ez játszma... most komolyan, ha érdekel valaki , akkor a nagy elfoglaltság mellett is szakítok rá 15 percet egy nap alatt, nemhogy napokig nem írnék. Szerintem mégsem annyira érdekled, mint gondolod vagy ő mondta neked vagy beugrott más a képbe, aki most jobban érdekli és téged, addig offol, ha netán nem jön össze a másik, majd rádír...az meg kinek kell nem?
2020. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem érdekled annyira. Közbejött egy másik nő.
2020. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne pazarold rá az idődet, anyjával játszmázzon.
2020. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez a felnőtt kategória.
2020. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A fehér pipás kör azt jelenti, h nem ment at az uzi, elvileg.

A sotet pipas kor jelzi, h atment.

2020. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a feher kor az nem ment at, ami mondjuk fura, ha kozben online van, mert elmeletben akkor at kene mennie, csak sotet korrel.
2020. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De online mutatja, csak az összes üzim fehér pipás kör. Így nem tudom, hogy tényleg online e. Mindenki másnak egyből szürke lesz, ha online. Szóval nem a netemmel van a gond
2020. okt. 15. 21:33
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
tiltva vagy?
2020. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, mert sztm akkor nem látnám, mikor online és hány perce volt elérhető
2020. okt. 16. 10:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan lehetősége is, hogy üzenet figyelmen kívül hagyása, és némítás. Viszont nem tudom, hogy ha ezt jelöli be, akkor te hogy látod az elküldött üzeneteidet, mert én még nem használtam ilyent.
2020. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!