Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből vajon valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből vajon valami, vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy sráccal Tinderen. Nem akadt meg a beszélgetés, jót beszélgettünk, aztán tegnap este találkoztunk. Egyikőnk sem akar hirtelen belebonyolódni semmibe, neki februárban lett vége egy 4 éves kapcsolatának szétköltözéssel, nekem meg pár hete egy másfél éves, szintén költözés. Nagyon szimpatikus volt élőben is, hasonló gondolkodású mint én, nevettünk, figyelmes volt. Se csók, semmi nem történt, csak néhány ölelés meg két arcra puszi elköszönéskor. Vaciláltam, hogy írjak -e még este neki, végül írtam, reggel válaszolt csak...és most nem érzem hogy ugyanazzal a hévvel írna mint tegnap a találkozó előtt. Nehezebben válaszol, mondtam hogy nem szeretném zavarni és mondja meg, ha ez van, mert hajlamos vagyok sok lenni és nem szeretném zavarni, de azt mondta minden rendben és nem zavarom. Mondom rendben van, oké, de hagyom dolgozni,majd ha ráér és szeretne írjon. Össze vagyok kicsit zavarodva, nagyon jól éreztem magam tegnap. És nem tudom, hogy most nem volt annyira jó neki ez így élőben, vagy ő is össze van zavarodva.

Mi a véleményetek?

Előre is köszi a választ!


Ő 24/F én 23/L


2020. máj. 8. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd most egy kicsit, várd meg, hogy ő jelentkezzen.
2020. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon túlgondolod. Nézzünk pár lehetőséget:

- elfoglalt, de nem akarja, hogy úgy érezd, a munka fontosabb nálad

- rosszul aludt, fáradt

- rosszat álmodott, amitől rossz kedve van

- időjárás változás beütött neki és ettől van rossz kedve


Lehetne még írni hasonlókat.

2020. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ebből bármi lehet, de ha magad elismered, hogy sok tudsz lenni, akkor fogd vissza magad. Amit leírtál is sok, ráírtál este, teljesen ok, ha másnap válaszol, ráadásul nem elutasító. Hova sietsz ennyire?
2020. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam hogy nem szeretném zavarni és mondja meg, ha ez van, mert hajlamos vagyok sok lenni és nem szeretném zavarni,"


Az elso talalkozas utan igy eloadni magad nagyon gaz.


Nem a teny, hogy esteleg zavarod (ezer mas oka lehet, amiert nem ir vissza, utal chatelni pl.), hanem hogy rogton lemesz kutyaba, es mielott o magatol rajonne, szolsz nei, hogy hajlamos vagy tulsagosan nyomulni, bocsanat, bocsanat, ha esetleg te is szeretned, talan irhatsz de nem akarlak zavarni...

Szerintem szedd ossze magad, es erezd, hogy mikor kell picit visszavenni (most), es hagyd a dolgot kifejlodni kettotok kozott, mindenki a sajat tempojaban tegyen hozza valamit.


Bocs, ha kemeny voltam..

2020. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell 2 üzenet után egyből rosszra gondolni 🤦 Nálam ugyanez volt, csak pepitaban: randi után aznap nem írtam chaten (minden jól sült el, de későn értem haza), erre másnap megkaptam, hogy biztos nem jött be nekem. Pedig élőben többször kifejeztem, hogy de. Melyik a nagyobb mérvadó? Szerintem az, ami élőben történik. De ez csak az én véleményem :)
2020. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenképpen hagyd, hogy ő jelentkezzen.Próbálj meg kevesebbet írni neki, mert így tényleg sok vagy és akkor csak elrontod a dolgot.Sosem kell egy olyan lány hosszútávra, akit túl könnyen megkapható és ennyire ragaszkodóan nyomulós már az elején..
2020. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!