Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ismerkedéshez hobbit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ismerkedéshez hobbit, vagy munkahelyet javasolnak, mire gondolhatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan válasz jön ha ismerkedési helyszínt vagy tippet keresnek, hogy "hobbi és munkahely kapcsán ismerkedj." Kíváncsi lennék a válaszolók vajon mit dolgoznak és mi a hobbijuk, hogy ezt gondolják!?


Informatikusként például nőt sem nagyon látni melóhelyen, de gondolom csőszerelőként sem gyakran. A hobbi pedig megint olyan, hogy nem lehet ismerkedni. Vagy mindenkinek a társastánc a hobbija manapság? Mondjuk horgászni szeretsz és kimész hétvégén a folyópartra, biztosan tele lesz nővel! De ha kocsit bütykölsz, a szervíz is tele van ám vele. Komolyan, mire gondoltok ilyenkor?



2020. nov. 24. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Életemben nem láttam, hogy valaki a munkahelyet javasolta ismerkedési helyszínnek. De gondolom te se csak idejöttél panaszkodni egyet, legalábbis erre mutat, hogy megkerested azokat a hobbikat, amiket nyilván nem csinálsz és nem lehet velük ismerkedni. Bár rejtély számomra, hogy ki az akinek csak hobbi az autószerelés, de fenntart egy szervízt. Szóval igen, hobbival lehet ismerkedni, csak mondjuk kell hozzá egy olyan szemlélet, hogy ismerkedni akarok nem csak panaszkodni.
2020. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Az emberek többsége nem olyan munkát végez, ahol teljesen egyedül van. Nyilván az infós meg ilyen covidon kívül home office-ban dolgozó ember az kivétel, de gyártósoron, irodában, boltban, kórházban azért vannak férfiak is, nők is, könnyű ismerkedni.


Hobbija is szokott olyan lenni az embernek többségének, ahol lehet ismerkedni, vagy ha mondjuk a hobbijával akar ismerkedni, akkor mondjuk neten kereshet hozzá partnert - van pár hobbi, ami kifejezetten csajos meg pasis, meg vannak otthonülősek, de sok olyan van, ami nem ilyen. Főzéshez lehet menni főzőkurzusra... lehet járni táncházba. Színházhoz, koncertre járáshoz, sporteseményre járáshoz, kiránduláshoz lehet társaságot keresni, vagy helyszínen ismerkedni.

2020. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1: Én ma is olvastam kérdést, amiben "munkahely vagy hobbi" volt a válaszban

A "szervíz" nyilván egy komolyabb garázst jelent, ahol mondjuk szerelőakna is van. De köss bele nyugodtan bármibe. Nem a saját hobbijaim írtam, de ha mondjuk videojátékot írok vagy hasonlókat akkor csak a "há' mer az nem jó ki kell menni" hőbörgés jönne válaszban, ezért direkt más dolgokat írtam.

2020. nov. 24. 21:28
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedéshez, ha vki nem a neten akar, így is, úgyis ki kell menni... nem árt, ha az embernek van olyan hobbija is, aminél nem otthon ücsörög.
2020. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet videojáték írással is csajozni. Mint minden hobbinak ennek is megvannak a fórumai, ahol a hasonló érdeklődésű emberek beszélgetnek erről. Nyilván arányaiban több a férfi ott, de vannak lányok is, akikkel tudsz beszélni. Pont ezt érti mindenki azalatt, hogy a hobbin keresztül ismerkedj. Horgász fórumok is vannak, ahol az emberek egyeztetik milyen technikákat, milyen felszerelést használnak, hol mit fogtak, tehát emberek beszélgetnek másokkal és közben megismerik egymást. Ezt jelenti az ismerkedés.
2020. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"A hobbi pedig megint olyan, hogy nem lehet ismerkedni."

Hát de nem ám, amennyiben számítógépes játék a hobbid.


"Vagy mindenkinek a társastánc a hobbija manapság?"

Nekem speciel az. Én is informatikus vagyok, pont ezért választottam olyan hobbit, ahol hús-vér emberekkel érintkezek. Kapcsolataim is innen vannak.


De teljesen mindegy, hogy mi a hobbid, amennyiben közösségi.

2020. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán arra gondolnak, hogy keress olyan hobbit, ahol esetleg nőkkel is találkozol?...

Mondjuk én nőként az egyik páromat éppen pont egy internetes játékban ismertem meg, tehát ez sem lehetetlenség. A jelenlegit pedig csoportos túra során.

De persze, ha te mindenáron horgászni akarsz, meg sírni, hogy nincs hol ismerkedni, akkor ez van.

2020. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Számítógépes játékokban is lehet ismerkedni.

Minden hobbinak vannak fórumai, találkozói. Igen, még a horgászatnak és az autószerelésnek is. Valószínűleg kevesebb nő lesz egy pecás facebook csoportban, de biztos, hogy lesz.

2020. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan társkereső, ahol kb 20 fős csoportokban szerveznek kirándulást, bringazast, akivityt.

Egyszer megtaláltam a neten, de engem nem érint a dolog.

Nagy munkahelyen akár lehet is.

2020. nov. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Informatikus nő vafyok, mivel ocsmány is ezért nem vagyok túl keresett, a többi nőnek mind van barátja (tudtommal).

Nem értem az olyan embert aki a hobbiját mások miatt választja és nem azért mert érdekli valami... De abban igazat adok, hogy mindenhogy baromira nehéz ismerkedni, én már fel is adtam.

2020. nov. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!