Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ismerkedéshez hobbit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ismerkedéshez hobbit, vagy munkahelyet javasolnak, mire gondolhatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan válasz jön ha ismerkedési helyszínt vagy tippet keresnek, hogy "hobbi és munkahely kapcsán ismerkedj." Kíváncsi lennék a válaszolók vajon mit dolgoznak és mi a hobbijuk, hogy ezt gondolják!?


Informatikusként például nőt sem nagyon látni melóhelyen, de gondolom csőszerelőként sem gyakran. A hobbi pedig megint olyan, hogy nem lehet ismerkedni. Vagy mindenkinek a társastánc a hobbija manapság? Mondjuk horgászni szeretsz és kimész hétvégén a folyópartra, biztosan tele lesz nővel! De ha kocsit bütykölsz, a szervíz is tele van ám vele. Komolyan, mire gondoltok ilyenkor?



2020. nov. 24. 21:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%
Csak az olyanok "életképteleneznek" le engem, akik nem ismerik, hogy mennyire haszontalanok az ilyen oldalak. Tolod a bullshitet, de a tanácsaiddal egy szociális problémákkal élő személy kitörölheti. Inkább nem is írnál
2020. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#17, egyszer már kikerestem, szerintem megy az másodszorra is, kis türelmet!
2020. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
16. Van több csoport, akik pl. együtt futnak vagy túráznak. Én egyedül szoktam vagy néhány barátommal, de vannak ismerőseim, akik járnak ilyen társaságokba. Facebookon vannak rá csoportok, érdemes helyi szinten a saját településeden, vagy a környező településeken érdeklődni.
2020. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#17, szerintem ez volt az.

Rádióban beszéltek róla, nekem tetszett, de most nem érdekes


[link]

2020. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!