Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ismerkedéshez hobbit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ismerkedéshez hobbit, vagy munkahelyet javasolnak, mire gondolhatnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan válasz jön ha ismerkedési helyszínt vagy tippet keresnek, hogy "hobbi és munkahely kapcsán ismerkedj." Kíváncsi lennék a válaszolók vajon mit dolgoznak és mi a hobbijuk, hogy ezt gondolják!?


Informatikusként például nőt sem nagyon látni melóhelyen, de gondolom csőszerelőként sem gyakran. A hobbi pedig megint olyan, hogy nem lehet ismerkedni. Vagy mindenkinek a társastánc a hobbija manapság? Mondjuk horgászni szeretsz és kimész hétvégén a folyópartra, biztosan tele lesz nővel! De ha kocsit bütykölsz, a szervíz is tele van ám vele. Komolyan, mire gondoltok ilyenkor?



2020. nov. 24. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Látod, ilyenkor jön a következő okosság, keress olyan hobbit, ami "ismerkedésbarát". Az nem baj, hogy nem hiányzik egy pótcselekvés, hogy bele sem fér az idődbe, hogy nem érdekel, akkor is erőszakold meg magad, különben ne sírj, hogy nem találsz senkit.
2020. nov. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sok nő is akar infót tanulni. Speciel én is, mert nem vagyok elégedett a munkámmal, nincs fejlődési lehetőségem. Exeim között voltak infó szakosak, a programozás kifejezetten érdekelt, bele is kezdtem most a covid alatt a JAVA tanulásába. Biztos vagyok benne, hogy nem vagyok egyedül, bár én társat nem keresek, de különböző fórumokon biztos sokan hálásak lennének a mentorálásért. Ha nem is ők jönnek össze veled, de lehet a társaságukban valaki, akivel kölcsönös lesz a szimpátia. Így működik a kapcsokat építés.

Sportolni most a covid miatt sajnos annyira nem tudok, de amúgy rúdtáncolok, ami tele van nőkkel, és az az 1-2 fiú, aki betéved kb körbe van rajongva. Ugyanez a helyzet rengeteg más sportággal.

Második hobbim az ékszerkészítés, amihez kifejezetten hasznos egy műhely. Vannak srácok is, fa és fém megmunkálással, cyberpunk kiegészítők készítésével. Vásárokon pedig nem csak velük, de könyvárusokkal, vevőkkel is kommunikálunk, a közösség pedig tart ilyenek után csapatépítést, és neten is tartjuk a kapcsolatot.

Szóval simán lehet bármivel ismerkedni, ha keresed rá az alkalmat. Ezért javasolják ezeket, mert valóban működnek. De amúgy facebookon is van rengeteg csoport, ami ha nem is kifejezetten társkereső, de simán lehet ismerkedni. Néhány hete egy trash csoportba léptem be, csak mert szeretek nevetni, és pár emberrel máris jóba lettem, pedig ismétlem, nem keresek társat, ezt nekik is elmondtam, és az adatlapomon is ki vannak emelve párommal közös képek. Érdekes módon tényleg fel is fogták, és csak vicces dolgokat küldözgetünk. Pedig csak annyi a közös, hogy szeretünk nevetni.

A mai világban szerintem nagyon sokan keresik a kapcsolatot mind baráti, mind ismerkedés terén más emberekkel. Ha egy kicsit is nyitott vagy erre, nincs nehéz dolgod.

2020. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi lehet a túrázás, de lehet menni önkénteskedni is például. Munka révén is össze lehet jönni. Pl. eltörtem a kezemet, és nagyon helyes, segítőkész volt a röntgenasszisztens lány. Amikor kontrollra mentem, akkor is ő volt ott. Meghívtam egy kávéra. Négy éve a feleségem.

Szóval nyitott szemmel kell járni (a Tinder és az ilyen f..szságok, na meg a többi netes társkereső is, felejtősek).

2020. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Persze tudom, most nem fogod ezért eltörni a kezed. (13-as voltam).
2020. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi lennék a válaszolók vajon mit dolgoznak és mi a hobbijuk, hogy ezt gondolják!?"

Munkahelyet én hanyagolnám... De sok olyan párt ismerek, aki hobbi kapcsán jött össze.

Egy 40 fős zenekarban játszom, itt kapásból 5 pár van, akik itt ismerkedtek meg, ebből 2 pár már évek óta házas.

Egyéb párok, akikről tudom, hogy hobbi kapcsán ismerkedtek meg:

- salsán

- víváson

- szervezett utazáson

- szerepjáték-találkozón.

Én egy baráti társaságban ismertem meg a páromat, hasonló esetekről is tudok szép számmal.

2020. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
8%

#2!


"Színházhoz, koncertre járáshoz, sporteseményre járáshoz, kiránduláshoz lehet társaságot keresni, vagy helyszínen ismerkedni."


Magyarázd el kérlek, hogy ezt mégis hogy kéne csinálni?

2020. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

#9


És ez melyik társkereső? Komolyan érdekel.

2020. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
16: utánanézni tematikus fórumoknak, feladni apróhirdetést, facebook-csoportokban kérdezősködni, ingyenes programokat keresni a neten, egyesületeket...
2020. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%

#18


Vaterán ismerkedjek? Komolyan?


És milyen "tematikus" fórumokra gondolsz? Túlságosan általánosságban válaszolsz. Akinek nem megy az ismerkedés, nem az ilyen válaszoktól fog pik-pakk menni. Akinek meg megy, meg sem nyitja ezt a kérdést.

2020. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%

Könyörgöm, ha vkit érdekel, az utána tud nézni, ennyire nem kellene életképtelennek lenni, meg azt várni, hogy kanállal a szádba etessenek. Beírod google-be, hogy ismerkedős oldalak, túrázó egyesületek, bármi, facebookra pl. hogy "színházba járni szeretők csoportja"... meg azért általánosságokban írok, mert ki tudja, hogy neked milyen elfoglaltság lenne szimpatikus.

Nem Vaterára gondoltam apróhirdetés alatt - pontosan nem tudom, milyen oldalak foglalkoznak ezzel, de pár évvel ezelőtt pl. az ey anyósjelöltem adott fel vhol ilyen hirdetést, hogy keres hobbihoz, időeltöltéshez partnert.

2020. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!