Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják mindig a szingli, de párkapcsolatot kereső férfiaknak azt, hogy "add önmagad"?

Figyelt kérdés

Mindig azt a tanácsot kapják, hogy "csak add önmagad, ennyi az egész". Ez a lehető legrosszabb dolog, amit mondani lehet egy férfinak, aki épp randizni készül és ideges.


Ha egy pasi félénk, határozatlan, nem túl beszédes, introvertált, stb., az mire megy azzal, ha önmagát adja? Pont, hogy rászorul arra, hogy színészkedjen: előadja a sikeres alfát, a domináns macsót, hogy a nők potenciális partnert lássanak benne. Ez hozza őket tűzbe, tehát muszáj egy ilyen pasi látszatát kelteni, ha meg akarod őket fogni.


Ti is így látjátok ezt? Hogy pont az nem működik egyáltalán, ha hű vagyok magamhoz és nem játszok szerepet? Vetíteni kell, elhitetni, hogy én vagyok a "FÉÉÉRFIII", akitől Chuck Norris is összexarja magát. Ezt a receptet kell követni, és jönni fog a siker.



2017. júl. 15. 09:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem jó, mert sokfélék a nők, és nem csak 1 típus jön be nekik. Vannak, akik szeretnek anyukáskodni a párjuk felett, vannak, akiket le kell nyűgözni, ahogy írtad, és vannak, akik ettől kifejezetten idegesek lesznek, mert valami papucsot keresnek.

Azt meg, hogy egy nő milyen férfit keres, onnan tudhatod, ha megkérdezed tőle.

2017. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

És azzal sokra mész, hogy a randizás ideje alatt elhiteted vele, hogy mekkora macsó vagy, majd 1-2 hét múlva már te is belefáradsz meg ő is kezd átlátni a szitán, és akkor rájöttök, hogy nem egymást kerestétek, csak időt húztatok? Alapvetően ezért fontos, hogy magad add, ha tartós kapcsolatot keresel. Ha nem is jössz be az _összes_ nőnek, amelyik végül téged választ, az téged fog szeretni és nem egy megjátszott képet vagy szerepet.


Egyébként meg nem minden nőnek van erre szüksége, amit írsz, én személy szerint még randizós fénykoromból szerettem azt, ha egy férfi őszinte, és vállalja hogy ideges, izgul, ez nekem azt jelentette, hogy számára tétje van kettőnk találkozásának, nem csak unaloműzésből jött el a randira. Attól még lehet valaki kompetens, határozott férfi, hogy izgul egy randin, ez nem ettől függ.

Az meg, ha megjátszod az extrovertált nagydumás macsót, csak neked árt, ezzel bevonzod azokat a nőket, akik kifejezetten erre buknak, aztán a "kapcsolat" (feltételezem igen rövid ideje alatt) csak problémákkal találkoztok és végül lelép egy olyanért, aki ilyen - és ezzel meg neked bizonyítja ezt a képet, hogy _minden nő_ erre bukik, pedig csak az az adott nő bukott erre, veled is azért jött össze, mert elhitetted vele, hogy ilyen vagy. Cserébe ha magad adod, akkor olyan lánnyal fogsz összejönni, aki a csendes introvertált pasikat kedveli, és eszébe nem jutna elhagyni egy nagydumás bulikirályért. Érted a logikát ebben, ugye?

2017. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Ugyanezt a nők is megkapják, szóval nem kell aggódni. Már megtanultam elengedni a fülem mögött.

A félénkség oké, a nem túl beszédes is és az introvertált is. Viszont ha nem vagy határozott, akkor ott elveszik a dolog. A nők azt szeretik, ha egy ffi tudja mit akar és tesz is érte. Ha nem mutatod ki feléjük, hogy érdekelnek, akkor keresnek mást, aki kimutatja, hogy mit akar tőlük.


https://www.youtube.com/watch?v=Hlb-IBtxJYc

2017. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Mert csak a bullshiteket tudják hangoztatni, nincs önálló gondolatuk. Az "add önmagad" az egyik legrosszabb tanács, amit adni lehet csajozáshoz. Önmagadért egy nőnek se fogsz kelleni soha, hacsak nem vagy már eleve egy beképzelt, agresszív macsó. A nők előtt folyamatosan színészkedni kell, felszedéshez is és megtartáshoz is. Tetszik, nem tetszik, ez van.
2017. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Az alapgondolat emögött valóban az lenne, hogy úgy találod meg a hozzád illő párt, ha magadat adod. Még akár működhet is


csakhogy


az extrovertált elnyomás miatt az ő személyiségtípusuk van előtérbe helyezve és kinevezve jónak, kívánatosnak, ideálisnak, szóval nem az van, hogy vagy, amilyen vagy, és az úgy jó, mert a diverzitás jó (kivéve a rosszindulatot), hanem legyél elvárt személyiségű, ami a jó, és ne másmilyen, ami a nem jó. Ebben az esetben az "ad önmagad" azt jelenti, hogy "önmagadtól legyél ideális személyiségű, remélem, hogy valójában olyan akarsz lenni, de ha nem olyan vagy, akkor tódulj innét, látni se akarlak, és nem azért, mert szimplán nem illünk össze, de egyikünkkel sincs baj, hanem mert rossz vagy és szégyelld magad".

Egyre inkább ez hódít teret, és csak reménykedhetünk abban, hogy vannak még olyan szigetei a társadalomnak, ahonnan nem nézik ki az introvertált, vagy más szempontból nem elvárt személyiségűeket.

2017. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Perszeee :"D Addig bejön a színészkedés, amíg egy valódi őstehetség vagy, és bármivel állsz színpadra vagy a kamerák elé, a nézőközönség elhiszi, hogy te az a karakter vagy.


Ha élethűen alakítod a sikeres macsó szerepét, akkor még lehet belőle kapcsolat. Ha azonban annyit értesz a színészkedéshez, mint tyúk az ABC-hez, akkor azonnal fel fog tűnni a nőnek, hogy te csak szerepet játszol, és ha nem röhög körbe, azt is a jóindulatának köszönheted.


" Vetíteni kell, elhitetni, hogy én vagyok a "FÉÉÉRFIII", akitől Chuck Norris is összexarja magát. Ezt a receptet kell követni, és jönni fog a siker."

Aha, aztán a következő pillanatban te x*rod össze magad, ha egy részeg fazon csúnyát szól nektek.:"D Hihető, tényleg. Amúgy nem tudom, de ha valaki nagyon próbál bizonygatni valamit, úgy, hogy nem is kérdezték róla, akkor annak általában pont az ellenkezője igaz. Ezt pedig a nő is megérzi.


Egyébként nem tudom, ismered-e az introvertált fogalmát, de úgy érzem másra gondolunk. Az introvertált ember valóban nem a társaság lelke, és sok esetben jobban érzi magát egy könyvvel, viszont ha megtalálja valakivel a közös hangot, akkor vele nagyon sokat tud beszélgetni - ráadásul nagyon érdekes témákról, hiszen általában az ilyen ember olvasott, művelt. Azt meg ne mondd, hogy egy választékos szókinccsel, kreatív gondolkodással nem tudod megfogni a szíved választottját!


Szerintem te nem introvertált vagy, csupán frusztrált.

Egy introvertált ember is simán lehet magabiztos, nem azért gubózunk be pár könyv, egy rajzlap vagy egy számítógépes játék társaságában, mert félünk odamenni az emberekhez. Csupán élvezzük ezeket az egyedül végezhető tevékenységeket. :D


21/L

2017. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Diavolino44 ***** válasza:
65%

Nagyon jo es erdekes mind a kerdes mind a valaszok.

Eloszor par kommentere reagalok:

#1 En mar ismerkedtem es baratkoztam lanyokkal/nokkel de meg egy szajabol sem hallottam: nekem az a vonzo ferfi akit gyerekemnek tekinthetek es anyaskodhatok felette. De persze, latni ilyet, de akkor sem fogja azt mondani, hogy ilyenre vagyik. (S sokszor ez inkabb beletorodes mintsem elvart szemelyisegtipus)


#2 ment a zold kez plussz egy kis szivecske, maximalisan egyetertek.


#5 extrovertalt, mogott sok minden van ami nem pozitiv. A hatarozottsag. Viszont az egyik tulajdonsag amiben a nok nagy resze megegyezik, hogy ez legyen meg egy ferfiben. A masik, a "tudjunk mirol beszelni" az extrovertaltak kifele mutatjak a szemelyiseguket. Igy jok a kommunikacioban. Szerintem, nem az extrovertalt a dijjazott szemelyiseg hanem annak bizonyos tulajdonsagai.

Ezt a 6-os valaszolo is igazolta, hogy ha megtalalja ket introvertalt a kozos nevezot akkor abbol meg barmi lehet.


Kerdezo: marpedig ez a jo tanacs, hogy add onmagad, csak nagyon nem mindegy milyen az az onmagad. A marketing a lenyeg.

Mondok egy peldat:

Randin felmerul egy kerdes:

Lany: es merre laksz?

Fiu: xy keruletben anyukammal.


Most ez pozitiv vagy negativ hatasu?

- Igen, anyukammal lakok mert nincs kedvem elkoltozni, mert nem tudok fozni, es nehezen valok meg anyam kajaitol.

- Igen, anyukammal elek, mert az egyik nagy almom volt, hogy vegyek egy sajat lakast, s mar csak par evre vagyok tole, majd megmutatom, neten milyen almaim lakasa. Mar ki is neztem hozza a megfelelo szonyeget.


Gondolom erted mit akarok mondani. A tulajdonsagaidat kell aranypapirba csomagolni, ha nem erdemel aranypapirt, akkor dolgozz rajta, hogy buszke lehess ra.

2017. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%

Az add önmagad annyit jelent, hogy ne játszd meg magad. Mondjuk ez felesleges is, mert ha rosszul csinálod, akkor már eleve lesír, de ha ügyesebb vagy, akkor minimum a párkapcsolat alatt bukik ki. Annak meg remélem nem kell részleteznem, mi lehet a vége. Úgyhogy ennek nincs értelme.

Azt ciszont senki nem mondja, hogy ne próbálj túllépni a saját árnyékodon. Például ha félénk vagy, de magadra szedsz egy kis határozottságot. Ez nem megjátszás, ezekre benned lévő potenciálokként kellene tekintened, amikben fejlődésre van szükséged. Persze nem könnyű, de a jó dolgok sosem azok. Nem a levegőbe beszélek, én is benne vagyok egy ilyenben, csak más vonalon. Ugyanis alapvetően elég pocsék szervezőképességgel rendelkezem, de most olyan helyzetben vagyok, ahol szükségem van rá. Vannak nehéz pillanataim, nem tagadom, néha tele van a tököm, de ha messzebbről és nyugodtabban átgondolom, végső soron arra jutok, hogy egy csomót nyerek ezzel az egésszel.

2017. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, más hogy van vele, de nekem vannak tulajdonságaim, amiben jobb akarok lenni. Pl én is nagyon szeretnék határozottabb lenni, szorgalmasabb. És vannak olyan tulajdonságaim, amiben elfogadtam magam. Tyúkanyó típus soha nem leszek.


Eljátszhatom ezeket, de nem akarom. Introvertáltként rengeteg energiát elvesz tőlem, ha színészkednem kell. Tudom, mert középiskolában megjátszottam magam, hogy elfogadjanak, de mentálisan annyira lemerített, hogy esténként mindig sírtam.


Aztán rájöttem, hogy nekem is jogom van önmagamnak lenni, nemcsak a menőmanóknak. És megtaláltam a saját kis társaságomat, a "computer geek"-eket, és kinyíltam, mint egy kis virág. És nem csak a gép előtt ültünk, rendszeresen jártunk pl túrázni, amit azelőtt nem csináltam. A menők lenéztek, de leszartam, mit gondolnak.

2017. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudsz 24 órában színészkedni. Hiába adod elő a macsót és szedsz fel egy lányt, pár randi múlva úgyis kibukik az igazi éned, akkor meg el fog hagyni, ha ő nem abba szeretett bele.
2017. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!