Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire felejtős a pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire felejtős a pasi ha első randin elmondja hogy szokott nézni pelenkázós animéket, néha erről ábrándozik?

Figyelt kérdés

Japánoknál sok beteg dolog van, de ez eszembe sem jutott volna, míg egy pasi fel nem hozta randin.Persze utána szépen megköszöntem a beszélgetést, és a sütit,amit hozott,majd amilyen gyorsan tudtam otthagytam.Utána még keresett, de nem válaszoltam neki.ennyire beteg fiatal pasik is vannak?

28L

Pasi 30F volt.


2020. nov. 25. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé felejtős.
2020. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
milyen az a pelenkázós anime?
2020. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez nálam is túl van azon a határon ami belefér. (Pedig nekem relatíve sok öltözködős fétis belefér.)

Ha valaki a csecsemőkor szimbólumára izgul szexuálisan, attól hánynom kell. Két hónap múlva a kis Danikára is feláll a farka a Pampers reklámban?

2020. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nálam is instant felejtős lenne. Mondjuk a Japán meg anime mániások alapból sem a kedvenceim.
2020. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon durván. Tökre félnék, hogy az ilyennek milyen egyéb aberráció lehetnek még.
2020. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Ne kamúzzál, ennyire senki sem hülye...
2020. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is szoktam animéket nézni, mert vannak tök jó történetek. De ez nem azt a kategóriát képviseli. :D
2020. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Abdl(adult baby, diaper love), sajnos vannak pár tucatan az országban.


Szerintem a szokott nézni és a látott már ilyet isnél különbség van.


Biztos azt mondta, hogy szokott nézni? Miért nézi? Egyedül nézi?


Amennyiben erre izgul, nekem is felejtős lenne, ha csak szóbakerül, mint érdekesség, akkor belefér.

2020. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Eléggé felejtős. De azért én a helyedben válaszoltam volna neki és korrekten elmondtam volna, hogy nekem ez nem fér bele.
2020. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Vannak a gyakorin is elég sokan ahhoz képest, hogy egy is sok.
2020. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!