Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hébe hoba irkal egy srac a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hébe hoba irkal egy srac a net tarskerin nekem, akkor felejtös?

Figyelt kérdés

Szinte kisüt az egesz chatböl mintha csak en lennék oda vissza, ö meg mintha massal is chatelne, sokara olvassa el amit irok lereagalja közvetlen kedves ugyan, de amikor visszairok, megint nem olvassa el csak sokara.


Hogyan lehetne a legesleggyorsabban leghatekonyabban leszürni hogy erdeklem e egyaltalan vagy csak felvallrol vesz, csak rabolja az idömet?


Gyors taktikàk vannak gyorsan lezongoraztatni az ilyeneket hogy minel hamarabb képbe kerüljek?


Már most azzal is megszivtam hogy nincs idöm kivarni mire valaszol a legutolso üzimre ill megnezni mert indulnom kell.

Igy estig is bennem lesznek a kerdöjelek hogy akar e tölem vmit.

Aztan este jo lenne ha pontot tudnék ra tenni hogy szarnyalhatok e vele vagy zarjuk le.

En ezt nem akarom nyujtani hetekig mire megtudom

De ramenös SEMMIKÉPPEN nem akarok lenni. Azaz nem fogom neki szegezni hogy tetszem e talalkozunk e meg ilyenek. Az nagyon nem en vagyok.



#net tarskeresö #hipergyors szüres szelektalas
2020. szept. 28. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ennek nem fogsz örülni:

Nem érdekled különösebben és más csajokkal is levelez.

2020. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele abba, hogy te hogyan állsz hozzá. Tetszik neked, egyből írsz neki és lesed a szavait. Ha valakinek valaki bejön, akkor ez történik.

De ha te magad nem írnál neki vissza hamar és nem néznéd meg az üzeneteit, de mondjuk látnád, hogy bizony jöttek, akkor szerinted te odalennél érte?


Én azt tanácsolnám neked, hogy olyan fiút keress magadnak, aki érdeklődik irántad rendszeresen. És nem csak hébe-hóba visszaírkál neked.

2020. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig ertem.

Csak en most reggel léptem csak be kb és lehet màr ö kora reggeltöl benne van valakivel a rendszeres(ebb)chatben. Azaz lehet közbejöttem csak valaminek.


Azaz lehet csak egyre koncentral jobban jelenleg. De attol még bnem biztos hogy ö a fontosabb.


Szoval magambol kiindulva lehet van a rangsorban nrkem elsöszamu de attol irok még masnak (mert neten nem tudni elöre hogy valoban ki lesz az elsö szamu), es megesik igy ha sokà/lassitva vàlaszolok annak aki Valoban erdekel.


Es ezt ugy jo lenne tudni mi van.

Mert amiket ir az tetszik viszont.

2020. szept. 28. 12:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Plane mellette ra is "kenyszerülök" igy jelenleg, hogy màs felé is nyissak
2020. szept. 28. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Engedd el!

Velem is chatelgetett régebben egy ilyen srác. Hülye voltam, mert elég sokáig hittem neki, hogy majd tovább lépünk az online felületnél. Amikor meguntam, hogy kb 2-3 naponta válaszolt, tőmondatokban...én rákérdeztem, hogy akar e élőben is megismerni. Erre mindig csak halogatta, hogy sok a dolga, most haverozik, most edzésre megy.. Egy idő után berágtam, és elküldtem a f@szba.


Nem szabad az ilyenekkel foglalkozni. Feleslegesen áltatod magad. Ha érdekelnéd kezdeményezne feléd.

2020. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat most ir folyamat. Le sem lehet löni. Vàrtam hogy majd lelép de nem.hagyta hogy addig vagyunk online mig en akarom. Olyan cuki aranyos felvillanyozo :)

Irta hogy reggel csak a kocsihoz keresett alkatreszt.


Jaj kezdek bedölni az esetleges kamnak :(

2020. szept. 28. 18:50
 7/8 A kérdező kommentje:
De rossz ez a netben tenyleg gogy lehet elöben meg nem is olyan en meddig almodozom a semmin szinte :(
2020. szept. 28. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak sokfelé dolga van és ritkán ér rá. Például velem is ez van jelenleg és a csaj azt hitte hogy többel írogatok vagy nem fontos de már minden rendben mert nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak.
2020. okt. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!