Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális nőkkel hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális nőkkel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akik nem csak szexpartnerre vágynak.
2020. nov. 26. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ilyenről ne is álmodj! Az összes nő szexre megy. Ösztönlények, sajnos.
2020. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Telik rá?
2020. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Már elvitték őket a földönkívüliek másik bolygóra mikor véget ért a 2. világháború.

És azóta földönkívüliek vették át a helyüket, a bőrükbe bújva élnek köztünk.

2020. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Neked sehol.
2020. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a két-három gyerekes elvált szülők között érdemes körülnézni.


Vallásosak körében is, ott pl. nem is biztos, hogy van szex a házasságig...

2020. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Bárhol..
2020. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Keresztény közösségekben.

Aztán, amikor a lány nem akar majd olyan gyorsan haladni a szexben, akkor majd te rinyálsz, hogy prűd rb@nc hülye vallásos keresztény...


Őszintén mondom, hogy vallásos közösségekben értelmesebb normálisabb lányok találhatóak. Persze vannak normálatlan hülyék is és rb@ncok is. De a közösség értékrendje jobban normalizálja őket. De nem kell hinned nekem, csak gondoltam ha kérdezed, akkor már megmondom a választ.

2020. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, biztos, hogy a normális emberek keresztény közösségekben vannak... akiknek képzelt barátjuk van, sok ezer éves tanácsokat követnek, de persze csak azokat, amik tetszenek nekik :)
2020. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Szépen leegyszerűsítetted.

Amúgy ez a "de persze csak azokat, amelyek tetszenek nekik".

Miért Te azt követed, amivel Te nem értesz egyet? akkor minek követed?

Vagy, ami nem teszik? nem értem ezt az érvelésed. Mintha az volna a jó, ha azt követed, amivel nem tudsz azonosulni és nem tetszik.


Köpd le és általánosítsd. Nem mondtam, hogy nincsenek ott hülyék. Az értékrendje olyan egy ilyen közösségnek, hogy nem az a divat, hogy mindenki orrbaszájba szexel, így OTT KEVÉSBÉ lesznek olyanok, akik (AHOGY A KÉRDEZŐ IS ÍRTA) "Akik nem csak szexpartnerre vágynak. ".


Ha egy olyan közeget keresel, ahol az emberek nem "csak szexpartnerre vágynak.", AKKOR menj olyan közegbe, ahol nem az a divat, hogy lefekszünk mindenkivel, mert az fun. Hanem komolyabban veszik a szexuális együtt létet és a közösség értékrendje ezt kimondja.


Érdekel is engem, hogy ez vallásos vagy nem. Ha találsz olyat, ahol nem vallásos, akkor az is jó lesz. Nem izgat. Én válaszoltam egy teljesen normálisat a kérdezőnek.

Pontozhatjátok le, de gondoljátok át, amit írtam.

2020. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Miért Te azt követed, amivel Te nem értesz egyet? akkor minek követed?"


Az egyik oldalt a bibliára hivatkoznak, hogy így meg úgy kell csinálni dolgokat, és a nem hívőkre kényszerítenék a meséjüket. A másik oldalt pedig tesznek magasról a bibliára, ha éppen az akadályozza őket valamiben.



Nem szexelnek orrba szájba? A testvéremet a "gyülekezetben", tudod a teljesen erkölcsös emberek gyűjtőhelyén csalta meg a párja. De meggyónta, így el volt rendezve :)

2020. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!